Need for Speed: Most Wanted

Need for Speed: Most Wanted

Vydavatelé: Electronic Arts
Žánry: Simulátory, Závodní

Datum vydání zobrazit vše

20. března 2005 - Nintendo DS
25. března 2005 - PC
25. května 2005 - Game Boy Advance
25. května 2005 - PlayStation 2
25. května 2005 - Nintendo GameCube
25. května 2005 - Xbox
2. prosince 2005 - Xbox 360

Popis hry


Staňte se „nejhledanějšími uprchlíky“ aka Most Wanted.

Abyste se stali „nejhledanějšími uprchlíky“, neboli Most Wanted,budete muset převálcovat policajty, v dovednostech za volantem překonat přátele a přechytračit...zobrazit více


Staňte se „nejhledanějšími uprchlíky“ aka Most Wanted.

Abyste se stali „nejhledanějšími uprchlíky“, neboli Most Wanted,budete muset převálcovat policajty, v dovednostech za volantem překonat přátele a přechytračit tradiční rivaly. S nelítostnou policií, připravenou kdykoli vás odstranit ze silnice, se musíte rozhodovat ve zlomku okamžiku. Využijte otevřený svět ke své výhodě a hledejte úkryty, místa ke skokům a nová auta, která vás udrží vždy o krok vepředu.

V typickém stylu studia Criterion Games hrají nejdůležitější roli při hraní vaši přátelé. V otevřeném světě bez místností a nabídek je můžete kdykoli vyzvat na souboj a otestovat si proti nim řidičské dovednosti v plynule navazujících soutěžích pro více hráčů. Rivalové zase udělají vše pro to, aby vás zastavili k cestě na vrchol. V tomto světě totiž může být Most Wanted jen jeden.

Prvky a vlastnosti:
 

Akce v otevřeném světě – Setřeste policajty – zcela podle svého. Najíždějte na skoky, využívejte zkratky, schovejte se nebo se policejním autům ztraťte v prostředí, kde nejlépe vyniknou přednosti vašeho auta. Svoboda je vše. S přáteli můžete jet kamkoli, objevovat skryté herní prvky nebo využívat podrobné znalosti města k tomu, abyste nad nimi vyhráli v nekonečné nabídce soutěží.
Nonstop multiplayer – Vyberte si auto, spojte se s přáteli a vrhněte se do nekonečného víru soutěžních akcí. Hru vám už nebudou přerušovat žádné speciální obrazovky. Sbírejte velké porce bodů, stoupejte na žebříčcích a vyhrajte odměny a vylepšení. Při závodění, bojích a objevování obrovského otevřeného světa nenechte vyhasnout plamen rivality s vašimi odvěkými protivníky.
Překonávejte přátele – Systém Autolog 2 zvyšuje intenzitu soubojů prostřednictvím individuálně doporučovaných závodů a neustálým přísunem aktuálních informací o důležitých skóre, rychlostech a časech dosažených vašimi přáteli. Kdykoli a jakékoli platformě můžete sbírat body Need for Speed s cílem překonat přátele a stát se tím, kdo je Most Wanted.
Závodění bez pravidel – Přežijí jen ti nejrychlejší. Need for Speed Most Wanted je kombinací pro tuto sérii typické autentické simulace řízení s intenzivní rychlostí a agresivitou série Burnout. Sešlápněte plyn na podlahu, strhněte volant a probojujte se přes nástrahy policajtů a úskoky soupeřů jen díky vlastnímu řidičskému umění a hutným dávkám nitra.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Asi moje druhá nejoblíbenější NFS. Oproti NFS:U2 se zlepšila grafika a engine, ale to nestačí ;).
04.06.2018
Jeden z nejlepších dílu NFS! K těmto pouličním závodům jsem se dostal sice až roky po vydání, ale i tak jsem si je užil. Skvělý soundtrack, zábavné mapy, policejní honičky a rozsáhlý tuning aut, tak jak to má být. Grafika i na dnešní dobu neurazí.
22.05.2017
Nejlepší NFS kolik sem se toho nahrál se snad ani nedá spočítat moc doporučuji!!
10.05.2017
Príbeh v móde kariéry začína zobrazovaním udalostí až po súčasnosť. Začína to v okamihu, keď hráč vyzýva mladého muža Clarenca Callahana, známeho ako "Razor" na preteky. No scéna je prerušená a príbeh sa vracia o 6 dní dozadu, keď hráč prešiel cez most do Rockportu, aby si vybudoval reputáciu vyhrávaním nad miestnymi pretekármi z "Blacklistu".
10.05.2017
Pravda. Asi nejlepší NFS co jsem kdy hrál! Na dobu super grafika a design map!
24.04.2017
jedno z najlepsich NFS!!
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.