Neverending Nightmares

Neverending Nightmares

Vydavatelé: Infinitap Games
Vývojáři: Infinitap Games
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

26. září 2014 - Linux
26. září 2014 - SteamOS
26. září 2014 - Mac
26. září 2014 - Ouya
26. září 2014 - PC
3. května 2016 - PlayStation Vita
3. května 2016 - PlayStation 4

Popis hry

Horrorová hra s černobílou grafikou, kde se hráč se ujímá Thomase nacházející se v hlubokém spánku. V něm musí procházet děsivými nočními můrami, jež přibývají na intenzitě. Tyto můry se točí kolem jeho sestry Gabbi. Hra se nejvíce přibližuje adventuře a je inspirována autorovými zážitky. Hráč prochází...zobrazit více

Horrorová hra s černobílou grafikou, kde se hráč se ujímá Thomase nacházející se v hlubokém spánku. V něm musí procházet děsivými nočními můrami, jež přibývají na intenzitě. Tyto můry se točí kolem jeho sestry Gabbi. Hra se nejvíce přibližuje adventuře a je inspirována autorovými zážitky. Hráč prochází lokacemi, jako jsou strašidelný dům či psychiatrie, kde se musí skrývat před monstry, jelikož není možné před nimi utéct. V některých místech je potřebná interakce s předměty, mezi něž spadá svíčka či sekera. V jistých místech se hra větví a tak lze dosáhnout až 3 konců.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Vista, 7, 8
Procesor: 1.7GHz Intel/AMD CPU
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: OpenGL 2.0 compliant video card
Pevný disk: 500 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.