Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer

Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer

Vývojáři: Obsidian Entertainment
Žánry: Role-playing (RPG), Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

1. listopadu 2007 - PC

Popis hry

Datadisk pro 3D RPG Neverwinter Nights 2, jež vás vyšle zpět do Forgotten Realms, abyste pokračovali v dobrodružství započatém v původní hře. Na začátku datadisku, krátce po finálním souboji s králem stínů z konce NVN2, se probouzíte na podivném a opuštěném místě hluboko pod zemí, kde vás obklopuje horda...zobrazit více

Datadisk pro 3D RPG Neverwinter Nights 2, jež vás vyšle zpět do Forgotten Realms, abyste pokračovali v dobrodružství započatém v původní hře. Na začátku datadisku, krátce po finálním souboji s králem stínů z konce NVN2, se probouzíte na podivném a opuštěném místě hluboko pod zemí, kde vás obklopuje horda zlých duchů.
Těžko říci, jestli to je strach z nich, ale tak jako tak se hned po svém probuzení vydáváte na další dramatické dobrodružství, které vás tentokrát zavede do Rashemenu a Thaye na východě Faerûnu, kde vládnou čarodějnice, ale hlavně obávaní Červení čarodějové. Počítat lze také s novými kouzly, společníky, rozšířenou nabídkou zbraní, ale i dostupností schopností a přidáním pár nových základních i prestižních ras.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.