Nightmares from the Deep: The Cursed Heart

Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

3. ledna 2014 - PC
3. ledna 2014 - Linux
3. ledna 2014 - Mac

Popis hry

Chtěli byste vkročit do vzrušujícího světa z dob obávaných pirátů a okusit tak tehdejší atmosféru plnou strachu, kde nebezpečí číhá doslova za každým rohem?
 
V této hře vystupujete jako postava majitele muzea, který se pouští do pronásledování nemrtvého piráta, jenž má na svědomí únos vaší dcery. Nepotrvá...zobrazit více

Chtěli byste vkročit do vzrušujícího světa z dob obávaných pirátů a okusit tak tehdejší atmosféru plnou strachu, kde nebezpečí číhá doslova za každým rohem?
 
V této hře vystupujete jako postava majitele muzea, který se pouští do pronásledování nemrtvého piráta, jenž má na svědomí únos vaší dcery. Nepotrvá dlouho a vy si uvědomíte, že tento darebný pirát je zapletený do tragického, staletí starého milostného příběhu, přičemž se za pomoci dívčiny životní síly snaží o vzkříšení své zahynulé milenky. S pirátem sice soucítíte a chápete jeho důvody, nicméně nejste za žádných okolností ochoten obětovat život své dcery - musíte tedy nemrtvého piráta zastavit dříve, než bude pro vaši dceru i vás příliš pozdě.
 
Ve spěchu opouštíte vaše moderní muzeum a zanedlouho objevíte cestu vedoucí do zchátralého pirátova sídla starého přinejmenším 3 století. Od dob zlatých věků pirátství se tyto lokality staly zanedbaným, opuštěným a těžko přístupným místem, kde po staletí nerušeně bují nejrůznější vegetace. Měsíc v úplňku, bezpočet kostí ležících na zemi a skála až podivně věrně připomínající svým tvarem lebku, to vše jen přidává tajuplnému ostrovu na temné atmosféře.
 
Jaké tragické události se asi na ostrově udály před vaším příjezdem? Jaké ďábelské síly umožnily starodávné rozpadající se lodi znovu vyplout na moře? Je opravdu děsivě vyhlížející pirát tak zlý, jak se na první pohled zdá?
 
Odpovědi na své otázky naleznete během své výpravy na strašidelnou loď duchů, která straší rozlehlé karibské vody, další pak během své cesty napříč ponurým Ostrovem Lebek, kde je země zcela pokryta kostmi pirátů. Dále se vydáte do útrob skoro zřícené pevnosti obehnané kanóny, pod jejímž povrchem se nalézají rozsáhlé katakomby, rozprostírající se pod celým ostrovem. Jste dost silní na to, abyste dokázali zachránit svou milovanou dceru? Odvážíte se prolomit starodávnou kletbu?
 
Klíčové prvky:

Speciální sběratelská edice plná exkluzivního obsahu!
Libovolně přepínejte mezi módem skrytých objektů a puzzle módem!
Strašidelný a přímo strhující příběh zasazený do jedinečného prostředí.
Animace té nejvyšší kvality - jako z Hollywoodu.
Ohromující scenérie.
Nádherná ručně malovaná grafika.
Bezpočet originálních miniher plných důvtipu a zábavy.
Posbírejte všech dvanáct prokletých dublonů.
Postavte se hrůzostrašnému Kapitánu Remingtonovi a jeho věrné posádce!

 
 
 
© 2014 Artifex Mundi sp. z o.o. Všechna práva vyhrazena. Artifex Mundi je registrovanou ochrannou známkou společnosti Artifex Mundi. Veškeré ochranné známky jsou vlastnictvím jejich právoplatných majitelů.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Procesor: 1.5 GHz
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: 128 MB VRAM
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 1 GB volného místa

Aktuální cena

Klasická Hidden Object adventura. Tyhle hry od Artifex Mundi jsou graficky moc pěkný a obvykle přijdou s nějakým prima nápadem. Je to taková fajn hra na jeden večer s vaší drahou polovičkou.
22.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.