One Finger Death Punch

One Finger Death Punch

Vydavatelé: Silver Dollar Games
Vývojáři: Silver Dollar Games
Žánry: Indie, Bojové
Příbuzné kategorie: Indie hry, Bojové hry, Sportovní hry

Datum vydání zobrazit vše

1. září 2013 - Xbox Live Arcade
3. března 2014 - PC
7. května 2015 - Android

Popis hry

Akrádová akce nezávislých vývojářů, která navazuje na klasické rubanice, jež svůj vrchol popularity zažívaly těsně před koncem 20. století. Jako osamělý mstitel a mistr bojových umění se setkáte s hordami stejně šikovných nepřátel. K tomu, abyste obstáli v nekonečném řetězci soubojů se postupně naučíte...zobrazit více

Akrádová akce nezávislých vývojářů, která navazuje na klasické rubanice, jež svůj vrchol popularity zažívaly těsně před koncem 20. století. Jako osamělý mstitel a mistr bojových umění se setkáte s hordami stejně šikovných nepřátel. K tomu, abyste obstáli v nekonečném řetězci soubojů se postupně naučíte ovládat až 5 stylů čínského KungFu a řadu převážně chladných zbraní. Vaše postava, která je zde zcela jednoduše symbolizovaná obrysem, stejně jako postavy všech vašich nepřátel, v průběhu hry odemyká až 21 různých dovednostních skillů, a úrovni dovedností se přizpůsobuje i obtížnost. Všechny chvaty a údery lze skládat do zdánlivě nekonečné řady kombinací. Na střídajících se pozadích starověkých ruin nebo čínských vesnic projdete až 250 úrovní, které jsou frenetickou akcí doprovázenou hektolitry stylizovaných výstřiků krve.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP / Vista / 7 / 8
Procesor: 2.0 GHz+ Dual Core Processor or higher
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: 512 MB VRAM with Shader Model 3.0 support and needs a directX 10 capable video card.
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 200 MB volného místa
Dodatečné poznámky: This game requires Microsoft XNA Framework Redistributable 4.0 and Microsoft NET Framework 4.0. If you need, you can download from http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=20914 and http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17851

Aktuální cena

One Finger Death Punch je akčná videohra vyvinutá a vyrobená spoločnosťou Silver Dollar Games. To bolo pôvodne vydané pre Xbox 360 24. júna 2013, [1] a Microsoft Windows 3. marca 2014, [2] potom bol portovaný na Android 25. marca 2015 [3] a portovaný do iOS 12. júna 2015 [4]. Hra má dva hlavné režimy; Režim kampane a prežitie. V kampani musí hráč prechádzať na mape a poraziť všetky úrovne, zatiaľ čo v režime prežitia hráč bojuje tak dlho, ako môže pred smrťou.
10.05.2017
Podla mna celkom pohodova hra aj grafika v pohode :) zabijam s nou nudu :D Skoda že ju nema žiaden kamoš.
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.