One Piece: Burning Blood

One Piece: Burning Blood

Vývojáři: Spike ChunSoft
Žánry: Bojové, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

21. dubna 2016 - PlayStation Vita
3. června 2016 - Xbox One
3. června 2016 - PlayStation 4
1. září 2016 - PC

Popis hry

Burning Blood nabídne perfektní splynutí mangy, anime a videohry. Ve spojení s bohatou historií série One Piece, jedinečnými projevy postav, elementálními efekty a originálními texty působí Burning Blood jako by právě vyskočil ze stránek mangy. Poprvé v sérii jde o čistokrevnou bojovku ve stylu série...zobrazit více

Burning Blood nabídne perfektní splynutí mangy, anime a videohry. Ve spojení s bohatou historií série One Piece, jedinečnými projevy postav, elementálními efekty a originálními texty působí Burning Blood jako by právě vyskočil ze stránek mangy. Poprvé v sérii jde o čistokrevnou bojovku ve stylu série Tekken nebo Dead or Alive. 

SLOŽTE SI SVŮJ TÝM
Hlavní náplní hry jsou souboje v aréně, které jsou koncipovány jako souboje 3vs3. Tedy týmů tří bojovníků, s nimiž mohou hráči v aréně bojovat. Složení týmu a vzájemné doplňování vlastností bojovníků je zásadním strategickým prvkem hry. Tým může být navíc doplněn ještě o další bojovníky, poskytující podporu, ti se sice neobjeví v aréně, ale mohou hráčům propůjčit své speciální schopnosti.

JE TU I PŘÍBĚH
Třebaže jde primárně o bojovku, nezapomíná Burning Blood zcela ani na příznivce příběhové hry, kterým nabídne mód Paramount War. Ten bude popisovat události vážící se k Marineford a bude možné jej projít se čtyřmi různými postavami (Ace, Whitebeard, Akainu a Luffy).

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.