Outlast

Outlast

Vydavatelé: Red Barrels
Vývojáři: Red Barrels
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

4. září 2013 - PC
5. února 2014 - PlayStation 4

Popis hry

Příběh hry se bude motat kolem psychiatrické léčebny Mount Massive Asylum, která byla znovuotevřena díky sponzorskému daru nadnárodní korporace Murkoff Corporation, která zde chce pomáhat nemocným a zároveň provádět výzkum. Inu, víme, jak tyhle záměry končí. Zjistí to i Miles Upshur, který se do zařízení...zobrazit více

Příběh hry se bude motat kolem psychiatrické léčebny Mount Massive Asylum, která byla znovuotevřena díky sponzorskému daru nadnárodní korporace Murkoff Corporation, která zde chce pomáhat nemocným a zároveň provádět výzkum. Inu, víme, jak tyhle záměry končí. Zjistí to i Miles Upshur, který se do zařízení vloupá a zjistí, že to, co se tu děje je někde na pomezí vědy, náboženství a něčeho zcela cizího. Teď ale musí utéct a přežít celý tenhle psychotický výlet.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP / Vista / 7 / 8 - 64 bits *
Procesor: 2.2 GHz Dual Core CPU
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx series
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 5 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible
Dodatečné poznámky: * 32 bits systems are not officially supported, but should work if configured to provide 3Gb of user-mode address space. See http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/bb613473 or http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=175801311

Aktuální cena

Hodně odvážná hra. Všechna čest autorům, co všechno si dovolili. Hra není rozhodně dokonalá a bez některých pasáží (opakující se hledání předmětů nutných k postupu v absolutní tmě a mezi nepřáteli) bych se dokázal obejít, protože hře prostě sluší přímočarost a adrenalinový zážitek. Možná i nutnost skoro neustále koukat přes kameru kvůli na některých místech až přehnaně tmavým částech místností. To je ale asi tak všechno v nedostatkách, hra je toiž super od začátku až do konce.
30.12.2018
Hru mám ale neodvážil som sa ju nainštalovať natož zapnúť ju. Ale videl som celí gameplay. A musím uznať že hrorovka to je výborná.
25.10.2017
Zaujímavý koncept, bez zbrane, len s kamerou v ktorej neustále dochádzajú batérie... Tiesnivá atmosféra so zaujímavým príbehom. A ešte zaujímavejším koncom.
23.10.2017
Velice povedená hororovka, která se proslavila díky stránkám Twitche a YT. Super lekačky a atmosféra.
29.09.2017
Hororovka jak má být. Beze zbraně a jen s kamerou se potulujete psychiatrickou léčebnou a doufáte, že další krok nebude tím posledním. Jediné zklamání pro mě byl konec, ale to ať každý hráč posoudí sám, já ho tady vyzrazovat nebudu. Dávám *****
11.07.2017
Pecka strašidlný prostředí léčebny. Příběh je trochu komplikovanější, ale co. Hlavně že je se čeho bát.
03.05.2017
Asi nejlepší a nejstrašidelnější hororovka co jsem kdy hrál. Jsem si jistý že na mě zanechala psychycké následky.
01.05.2017
Hra vezoucí se na vlně úspěchu Amnesie a popularizace díky streamerům na youtube/twitch/atd. Nepřináší prakticky nic nového a nvíc je její herní mechanika postavená na velmi rychle docházejících baterkách do kamery. Sorry, ale to není na kvalitní hru dost (a nepomůže tomu ani useknutej prst, natož pinďour).
24.04.2017
Dost poutavá hororovka, která pěkně funguje na psychiku. Zpracování hodnotím kladně a asi ve svém žánru je jedna z nejlepších!
23.04.2017
Vinikajuca horror hra aktalne nepoznam ani jednu lepšiu hru vtomto žanri
23.04.2017
Jedna z nejlepších hororových u kterých sem se opravdu bál. Monstra a postavy jsou propracované a možnost schovávání a ukrývání dělá hru zajímavou. Doporučuji na hraní večer, když nikdo není doma :D
21.04.2017
tuto hru mám rok a odehrano mám neco málo přes hodinu a půl ož čtvrt roku se nutím hrát dál ale jsem z toho posr*ny
16.04.2017
Hororu Outlast se prodaly už 4 miliony kusů, což je prý mnohem více, než si Red Barrels vysnili. Závěr hry prý byl horší, protože na něj nezbyl dostatek času, prezident studia přiznal, že se tím měli zabývat dříve.
Po vkročení do kůlny na nádvoří si (s použitím kamery) všimněte nakreslené siluety motorové pily v horní polici. Je to odkaz na scénu z filmu Smrtelné zlo 2.
by Nux
Ve hře se nachází spousta glitchů, například můžete přeskočit část mapy nebo duplikovat Chrise či Tragera.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.