Overwatch

Overwatch

Vývojáři: Blizzard Entertainment
Žánry: Strategické, FPS, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

24. května 2016 - Xbox One
24. května 2016 - PlayStation 4
24. května 2016 - PC

Popis hry

Svět potřebuje hrdiny! V multiplayerové týmové střílečce Overwatch jich proto najdete rovnou celých 21. Každého s naprosto odlišnými vlastnostmi a jiným stylem hraní. Jde o první střílečku ze zkušených vývojářských rukou společnosti Blizzard.

BUDOUCNOST ZA KTEROU STOJÍ BOJOVAT
Vojáci. Vědci. Dobrodruzi....zobrazit více

Svět potřebuje hrdiny! V multiplayerové týmové střílečce Overwatch jich proto najdete rovnou celých 21. Každého s naprosto odlišnými vlastnostmi a jiným stylem hraní. Jde o první střílečku ze zkušených vývojářských rukou společnosti Blizzard.

BUDOUCNOST ZA KTEROU STOJÍ BOJOVAT
Vojáci. Vědci. Dobrodruzi. Podivnosti. V době světové krize se sešla netradiční partička hrdinů, aby opět nastolila mír ve světě zničeném válkou. Říkala si - OVERWATCH. Krizi zažehnali a pomohli opět nastolit mír. Díky tomu následovaly krásné prosperující dekády inovací, objevů a zkoumání. Po mnoha letech však vliv Overwatch klesl, až byla skupinka nakonec rozpuštěna.
Overwatch je tedy pryč... ale svět stále potřebuje hrdiny!

VYBERTE SI HRDINU
Overwatch nabízí širokou paletu 21 unikátních hrdinů, od skokanů v čase, přes obrněné raketami ověšené tanky, až po transcendentní robotí mnichy. Za každého se hraje úplně jiným stylem a dokonalé ovládnutí jejich schopností je klíčové, pro stoprocentní objevení jejich potenciálu. Žádní dva hrdinové nejsou stejní.

HRAJTE SVOJI ROLI
Ať už právě kosíte nepřátele v první linii, poskytujete defenzivní kryt s vaším energetickým štítem nebo podporujete parťáky zvyšováním jejich útoku, každá schopnost je tu navržena tak, aby byla dokonalou součástí týmu. Klíčem k vítězství je naučit se všechny tyto schopnosti používat ve shodě se svými parťáky a dosáhnout tak dokonale sehraného týmu.

TÝMOVÉ ÚKOLY
Týmy hrdinů bojují po celé planetě. Jednou chrání tajemství mysteriózního Temple of Anubis, poté zase bezpečně eskortují EMP zařízení přes anglické Kings Row. A tím to zdaleka nekončí.

 

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

je to skvělá hra hraju jí 4 roky a stále dokáže pobavit. vývojáři se stále snaží vylepšovat hru. Doporučuji
22.10.2020
nejlepsi hra ever mate tam arcade spousta miniher a muzete usilovat o ligu
15.06.2020
Hra je zatím moc drahá, ale existuje jiná: PALADINS, která je podobná a je zdarma!
11.12.2017
Hra pre masy. Rýchla dobre vybalansovana. Nie je nutné sa zdĺhavý učiť taktiky. Trochu môže niekomu vadiť ta rozprávková grafika ale po čase hrania si na to človek zvykne. Blizzard vie čo robí a robí to výborné.
26.10.2017
Moc se mi líbí zpracování hry, ale není to zrovna můj šálek čaje, ale musím říct, že mě určitě bavilo více hrát tuto hru, než "oponenta" Paladins, ale na F2P hru, je dost dobrá :)
23.04.2017
Hra, kterou bych opravdu moc chtěl je tedy drahá a tomu vypovída i kvalita zpracování a to se mi líbí
23.04.2017
Pohodová hra.
16.04.2017
Tuto hru už nechci hrát, tím bych nechtěl říci že je špatná ale já FPSka moc rád nemám :-(
15.04.2017
Overwatch je hra kterou si může zahrát skoro každý a proto že má velmi dobře nastavitelnou grafiku. Můžete si vybrat jestli budete tank s dvouhlavňovou brokovniví na čtyři náboje a nebo jestli budete Tibetský mnich který vrhá kovové koule.a to není vše, je tam dokonalý příběh který vás do něj dokáže velmi jednoduše vtáhnout přímo do děje. Je tam také spusta skinů spreyů,emotů,hlášek a také jedna z nových věcí kterou Overwatch má je play of the game nebo-li ukázka nejlépe zahraného momentu ze zápasu. Nyní je tam kolem 20 hrdinů, a s každým přidaným se doplňuje příběh. A ještě nemá tak zničenou hráčskou komunitu. Když budete komunikovat tak můžete kombinovat ultimátní schopnosti. a můj osobní názor na Overwatch je velmi kladný a myslím si že je to nová hra na lan párty ale i na solo play. Tato hra mě velmi chytla a určitě doporučuji.
15.04.2017
Hra ako taká je dobrá, problém su až "ludia" čo ju hrajú....
13.04.2017
V herni na mape Hanamura môžeme nájsť herný automat s názvom Fighters of the storm ktorý odkazuje na Blizzard hru Heroes of the storm
by Nux
Na několika mapách můžete najít počítače se hrou Hearthstone na obrazovce.
Uživatelské skóre 84%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
89 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.