Painkiller: Resurrection

Painkiller: Resurrection

Vývojáři: Homegrown
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

27. října 2009 - PC

Popis hry

Painkiller: Resurrection je třetím add-onem k oblíbené polské FPS Painkiller. Tentokrát hrajete za nájemného zabijáka Billa Shermana, který má zásadu a to zásadně nezabíjet nevinné lidi nesouvisející s prací. Jenže jednou se všechno otočí proti němu a on ve snaze zachránit plný autobus cestujících před...zobrazit více

Painkiller: Resurrection je třetím add-onem k oblíbené polské FPS Painkiller. Tentokrát hrajete za nájemného zabijáka Billa Shermana, který má zásadu a to zásadně nezabíjet nevinné lidi nesouvisející s prací. Jenže jednou se všechno otočí proti němu a on ve snaze zachránit plný autobus cestujících před výbuchem zemře spolu s nimi. Vzápětí na to se probudí v pekle, a tak je na něm se jakkoliv zachránit. Naštěstí na to ale tentokrát není sám, jelikož se ocitá uprostřed obří války, která zuří v očistci již několik let.    

Hra nabízí zábavu známou z předešlých dílů. Map je pouhých šest, přesto jsou rozsáhlejší, umožňují vícero cest, disponují stovkami nepřátel, zavedou vás na širé moře, do hangáru, katedrály, strašidelného města, k ponurým horám a zakázanému údolí. Většina z nich oplývá minimálně hodinou herní doby. Nová stříbrná karta Chytač vám umožní do určité vzdálenosti přitáhnout veškeré duše a zlaťáky. Nejtěžší obtížnost Trauma je opět volně přístupná už na začátku, nepotřebujete tedy k jejímu hraní vlastnit žádnou kartu. Dohráním na zmíněný obtížnostní stupeň a získáním kompletní šestice karet dojde k jinému, šťastnějšímu konci.  

Dle ohlasů od hráčů na tom nebyl tento přídavek kvalitativně stejně, jako předešlé díly série, což podnítilo vznik neoficiální záplaty Mega Fix Mod 2.0, opravující řadu věcí. Vyšla v roce 2010 a postarali se o ni tvůrci z Eggtooth Teamu, kteří stojí i za Painkiller: Redemption.  

Multiplayer nabízí krom klasických stylů hry i cooperative mód.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP / Vista / 7
Processor: 2.4GHZ+ (per core)
Memory: 2GB or better
Graphics: Radeon 3800 / Geforce 7800 or better
DirectX®: 9.0c (included)
Hard Drive: 6GB
Sound: Required

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.