Prey

Prey

Vydavatelé: Bethesda Softworks LLC
Vývojáři: Arkane Studios
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

5. května 2017 - Xbox One
5. května 2017 - PlayStation 4
5. května 2017 - PC

Popis hry

Prey je akční sci-fi z pohledu první osoby od Arkane Studios, tvůrců oceňované série Dishonored. Píše se rok 2032 a vy se probouzíte na palubě vesmírné stanice Talos I obíhající na orbitě Měsíce. Představujete klíčový subjekt experimentu, který má za cíl jednou provždy změnit lidstvo - ale něco se strašlivě...zobrazit více

Prey je akční sci-fi z pohledu první osoby od Arkane Studios, tvůrců oceňované série Dishonored. Píše se rok 2032 a vy se probouzíte na palubě vesmírné stanice Talos I obíhající na orbitě Měsíce. Představujete klíčový subjekt experimentu, který má za cíl jednou provždy změnit lidstvo - ale něco se strašlivě pokazilo. 

VE VESMÍRU VÁS NIKDO NEUSLYŠÍ
Vesmírná stanice byla obležena nepřátelskými mimozemšťany a vaše dopadení je na jejich hlavním programu dne. Zatímco se stále více seznamujete s nesčetnými temnými tajemstvími Talosu a také se svou vlastní minulostí, musíte udělat vše pro to, abyste přežili. K dispozici vám budou pouze nástroje, které naleznete na palubě lodi, váš důvtip, zbraně a vaše neuvěřitelné smyslové schopnosti.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
Procesor: Intel i5-2400, AMD FX-8320
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
Pevný disk: 20 GB volného místa

Aktuální cena

Prey je výborná, ale nikoli výjimečná hra. 3D Realms znovu dokázali, že se umějí ponořit do žánru a najít v něm něco nového, ale zbytku hry tak nějak ujíždí vlak. Příště by to možná chtělo dát si trochu víc na čas. Eh... doufám, že tohle nečtou programátoři Duke Nukem Forever.
08.05.2017
Doposud se hru podařilo nejrychleji dohrát za 6 minut a 59 vteřin a v případě pouhého opuštění vesmírné stanice za 3 minuty a 43 vteřin.
Uživatelské skóre 65%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
76 100
Screenshoty ze hry
Související hry
zobrazit vše
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.