Project CARS

Project CARS

Vydavatelé: Slightly Mad Studios
Vývojáři: Slightly Mad Studios
Žánry: Simulátory, Závodní

Datum vydání zobrazit vše

7. května 2015 - Xbox One
7. května 2015 - PlayStation 4
7. května 2015 - PC

Popis hry

Project CARS je nejrealističtější, nejhezčí a z technického pohledu nejvyspělejší závodní hra všech dob. Jednoduše řečeno - povinnost pro všechny milovníky čtyř kol.

Pro závodníky i nováčky
Project CARS má tak široké možnosti nastavení a úprav, že si hru mohou užít sváteční jezdci i ostřílení závodní...zobrazit více

Project CARS je nejrealističtější, nejhezčí a z technického pohledu nejvyspělejší závodní hra všech dob. Jednoduše řečeno - povinnost pro všechny milovníky čtyř kol.

Pro závodníky i nováčky
Project CARS má tak široké možnosti nastavení a úprav, že si hru mohou užít sváteční jezdci i ostřílení závodní veterání. Máte chuť jen tak si zablbnout? Zapněte si všechny pomocníky, vypněte model poškození a hurá do závodu. Je libo syrový realistický zážitek? Jak myslíte. Vypněte asistenty, zvolte pohled z helmy, opotřebování pneumatik, reálnou spotřebu paliva, nastavte si silný déšť a ukažte co ve vás je!

Auta
O tom to celé je, no ne? Project CARS obsahuje nepřeberné množství závodních tříd a stovky detailně vymodelovaných aut. Zazávodíte si v běžných cestovních vozech, motokárách, sporťácích, superautech, Le Mans prototypech, GT speciálech, DTM závoďácích, formulích a celé řadě veteránů všech tříd. Tady si vybere opravdu každý.

Tratě
Project CARS se může pochlubit nejbohatším výběrem tratí ze všech současných závodních her. Najdete jich tu více než 60 a stále přibývají. Monza, Laguna Seca, Brands Hatch, Hockenheim Ring, Silverstone... je toho vážně spousta a nechybí mezi nimi ani krásně zpracovaný Masarykův okruh v Brně. Samozřejmostí jsou i smyšlené tratě z bodu do bodu, například okolo břehů Kalifornie nebo ve Francii.

Kariéra
Závodnická kariéra nesmí chybět. Avšak tentokrát nemusíte začínat jako úplný nováček v nejnižších třídách. Můžete podepsat první kontrakt s týmem a rovnou skočit do Le Mans prototypů, pokud si na to troufáte. Poté dle vašich výsledků následují nové závody, týmové nabídky, sponzoři a další závodní třídy.
Po dostatečném tréninku se můžete vrhnout do online hry a porovnat své síly se závodníky z celého světa. A věřte, že to budou tvrdé souboje kolo na kolo a každou setinku vteřiny!

Od závodníku pro závodníky
Na celkovém vzniku a testování hry se podílela komunita milovníků závodních her i skuteční závodníci. Hra byla původně financována samotnými hráči, kteří sami navrhovali nové vlastnosti a prvky. Díky této symbióze představuje Project CARS nejen novou generaci závodních simulátorů, ale i dokonalou kombinaci prvků, které si vyžádali přímo hráči, podpořenou bohatými zkušenostmi vývojářů.

Hra vyžaduje aktivaci na službě Steam.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista, Windows 7 with latest Service Packs
Procesor: 2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400, 3.0 GHz AMD Phenom II X4 940
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: nVidia GTX 260, ATI Radeon HD 5770
DirectX: Verze 9.0
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 25 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible sound card
Dodatečné poznámky: For racing wheel support check: http://www.projectcarsgame.com/beyond-reality.html

Aktuální cena

Jedna z nejreálnějších závodních her dnešní doby. U této hry potřebujete mít volant nebo aspoň gamepad, protože na klávesnici se to vážně hrát nedá. Jízdní model je místy trochu "smýkavý". Ve hře se můžete nastavit okolo svého auta snad všechno. Tato hra je taková menší výzva a otázka je jestli ji přijmete.
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.