Project Temporality

Project Temporality

Vydavatelé: Defrost Games
Vývojáři: Defrost Games
Žánry: Indie, Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Logické hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

20. května 2014 - PC

Popis hry

Project Temporality je akční hádanková hra z pohledu třetí osob postavená na konceptu manipulace s časem. Díky proprietárnímu enginu Sparta 3D je právě čtvrtá dimenze stejně přístupná jako všechny ostatní. Jako na videorekordéru můžete plynule vracet a posouvat čas.
 
Kombinací těchto funkcí a konceptu...zobrazit více

Project Temporality je akční hádanková hra z pohledu třetí osob postavená na konceptu manipulace s časem. Díky proprietárnímu enginu Sparta 3D je právě čtvrtá dimenze stejně přístupná jako všechny ostatní. Jako na videorekordéru můžete plynule vracet a posouvat čas.
 
Kombinací těchto funkcí a konceptu časových linek budete moct řešit hlavolamy tak, že pomůžete sami sobě. Kdykoliv potřebujete kamaráda, můžete být tím kamarádem. Vytvořte novou časovou linii kdykoliv a kdekoliv, žádná omezení tu nejsou. Tato hra je o absolutní svobodě ve čtyřech dimenzích.
 
Řešte hádanky obsahující lasery, zrcadla, silová pole, propadliště, plošinky, klíče atd. Využijte čas, abyste udělali nemožné. Prozkoumejte svět a nahlédněte do myslí jeho lidí.
 
Hlavní vlastnosti:

Hraní ve 4D: Čas, čtvrtá dimenze, je přístupná stejně jako tři ostatní a kdykoliv můžete přetočit na jakýkoliv dřívější okamžik, abyste našli ideální moment pro vaši akci. Už žádné frustrující opakování pořád stejných pasáží. Jen přetočte a zkuste to znovu.
Singleplayerová kooperace: Tohle je klíčová součást hry. Můžete existovat ve spoustě paralelních časových linek díky časovým klonům. To znamená, že kdykoliv potřebujete, aby vám ve hře pomohl kamarád, vy můžete být ten kamarád. Můžete si vyvolat nového časového klona v jakékoliv fázi hry a jakmile ho jednou vytvoříte, bude vám dostupný navždy.
Několik časových os: Časoví kloni budou pokračovat v provádění nahraných akcí. Nicméně jsou pořád součástí herního světa, takže pokud změníte herní svět, konečný výsledek se změní také.
Objekty v časových polích: Objekty v časových polích jsou objekty, které neovlivňují vaše manipulace s časem, protože jsou v poli, které ruší všechny časové linie kromě té původní.
Časový paradox: Kombinováním časových linií s časovými poli dovoluje vytvářet hádanky postavené na paradoxech, kde jedna časová linka vyústí do několika různých akcí podle toho, v jakém místě v čase se zrovna nacházíte. Matematicky zvyšuje každý objekt v časovém poli rozměry o jeden, což vytváří právě efekt paradoxu.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: XP
Procesor: Intel Pentium Dual-Core E2180@2.0 GHz or AMD Athlon64 X2 3800 + @ 2.0 GHz
Paměť: 2048 MB RAM
Grafická karta: Intel HD3000
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 600 MB volného místa
Dodatečné poznámky: Requires windows media player for music. The graphichs card needs to be DX10 Compatible but can run using DX9.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.