Quantum Conundrum

Quantum Conundrum

Vydavatelé: Square Enix
Vývojáři: Airtight Games
Žánry: Plošinovky, Puzzle

Datum vydání zobrazit vše

21. června 2012 - PC
10. července 2012 - PlayStation Network
11. července 2012 - Xbox Live Arcade

Popis hry

Když jako mladý chlapec navštívíte svého strýce, zjistíte, že je něco špatně. Za prvé vás nepřijde pozdravit. Za druhé uslyšíte výbuch přesně v momentě, kdy přijdete. A za třetí, dům se zdá být ještě podivnější, než jste si pamatovali. Vaším úkolem je tedy najít a nakonec i zachránit vašeho strýčka s...zobrazit více

Když jako mladý chlapec navštívíte svého strýce, zjistíte, že je něco špatně. Za prvé vás nepřijde pozdravit. Za druhé uslyšíte výbuch přesně v momentě, kdy přijdete. A za třetí, dům se zdá být ještě podivnější, než jste si pamatovali. Vaším úkolem je tedy najít a nakonec i zachránit vašeho strýčka s pomocí jeho nejnovějšího vynálezu, zařízení jménem Interdimenzionální přepínač pro přepínání mezi dimenzemi.
 
A právě s ním budete řešit hádanky! Je ta pohovka příliš těžká k přestěhování? Nevadí! Přepněte do Fluffy dimenze a sedačka je lehká jako pírko. Potřebujete se dostat na vysokou římsu? Přepněte se do Anti-Gravity dimenze a věci se začnou vznášet vzhůru. Potřebujete, aby byly věci těžší? Přepněte do - no asi už tušíte. Jednotlivé dimenze přepínejte v reálném čase a díky nim projděte šíleným domem a zachraňte svého strýce!
 
 
Copyright © 2011 Square EnixInc. Všechna práva vyhrazena. QUANTUM CONUNDRUM je registrovaná ochranná známka nebo ochranná známka společnosti Square Enix, Inc Square Enix a Square Enix logo jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Square Enix Holdings Co, Ltd.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows 7 SP1
Processor:Intel Core 2 Duo 2.2 Ghz / AMD Athlon x2 64 3800+
Memory:2 GB RAM
Graphics:GeForce 8800 GT 512 MB / ATI Radeon HD 2900 512 MB
Hard Drive:1.75 GB HD space
Sound:DirectX9 compatible sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.