Race The Sun

Race The Sun

Vývojáři: flippfly
Žánry: Plošinovky
Příbuzné kategorie: Skákačky a plošinovky, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

19. srpna 2013 - Mac
19. srpna 2013 - Linux
19. srpna 2013 - PC
21. října 2014 - PlayStation Vita
21. října 2014 - PlayStation 3
21. října 2014 - PlayStation 4

Popis hry

Jste solárně poháněný letoun. Slunce je vaším pohonem, ale i smrtí. Uhánějte až do západu slunce krkolomnými rychlostmi, závoďte s časem! Oddalujte nevyhnutelné sbíráním posilovačů energie, které vracejí zpět zapadající slunce, ať už jen o moment.
Race the Sun bylo inspirováno arkádovými hrami z minulosti,...zobrazit více

Jste solárně poháněný letoun. Slunce je vaším pohonem, ale i smrtí. Uhánějte až do západu slunce krkolomnými rychlostmi, závoďte s časem! Oddalujte nevyhnutelné sbíráním posilovačů energie, které vracejí zpět zapadající slunce, ať už jen o moment.
Race the Sun bylo inspirováno arkádovými hrami z minulosti, dává důraz na krátké hrací časy a high score. Pravidla jsou jednoduchá: nenabourejte, zůstaňte na světle a nezpomalujte!  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows: XP, Vista, 7, 8
Procesor: Dual Core Processor
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: SM2.0 (or later) Graphics Card
Pevný disk: 150 MB volného místa

Aktuální cena

Úžasná, skvělá hra kdy jsem hrál, doporučuju koupit, fakt super, opravdu doporučuji
10.11.2017
Hra, ve které se každý den vygeneruje nová trať a vy tedy máte 24 hodin na to, abyste se ji co nejlépe naučili a nabrali co nejlepší skóre. Jde o klasickou arkádu, kde se hráč snaží jen všemu vyhnout a nenarazit. Háček je v tom, že před vámi zapadá slunce a vaše vozítko je právě touto modlou poháněno. Je tedy potřeba upalovat jako o život a nenechat si jej zajít. Levely se postupně stěžují a komplikují, padají před vás bloky, střílejí po vás vesmírné lodě, házejí na vás oslepující bomby... No je to prostě prima požitek na několik odpolední. Armagedon mód je pak pro opravdu otrlé sebepoškozovače, kterým základní hra nestačí. Je to prostě jako kdybyste preskočili prvních 10 levelů a začli rovnou v tom nejhorším malastu chaotických šíleností. Prostě zábava :)
21.04.2017
Hodně jednoduchá na způsob "Subway Surfers". Líbivá grafika, která na mě příjemně zapůsobila. Jinak hra nemá nic moc co by hráče udrželo u hraní. Děláte vlastně furt to stejný dokola a dokola dokud neuděláte nejlepší skóre.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.