Railroad Tycoon 3

Railroad Tycoon 3

Vývojáři: PopTop Software
Žánry: Simulátory
Příbuzné kategorie: Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

27. října 2003 - PC
27. října 2003 - Mac

Popis hry

Průkopník všech tycoonů nyní přichází se třetím dílem, který přináší hlavně kompletní 3D grafiku. Hráč se může na zemi dívat z libovolného úhlu a vzdálenosti. Ve hře začnete s malou finanční částkou a Vaším cílem je vydělat co nejvíce a zničit konkurenci. Vydělat můžete hlavně stavbou železnic a nákladní...zobrazit více

Průkopník všech tycoonů nyní přichází se třetím dílem, který přináší hlavně kompletní 3D grafiku. Hráč se může na zemi dívat z libovolného úhlu a vzdálenosti. Ve hře začnete s malou finanční částkou a Vaším cílem je vydělat co nejvíce a zničit konkurenci. Vydělat můžete hlavně stavbou železnic a nákladní a osobní dopravou. Nyní můžete také investovat do různých továren, restaurací a hotelů. Ve hře je přítomna i burza cenných papírů a můžete spekulovat a nakupovat akcie soutěžitelů nebo jiných podniků.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Minimum: Windows 2000/XP (only), 400 mhz, 128 MB RAM, 1.2 GB Free Disk Space, 16 MB 3D Video Card, mouse, and keyboard, DirectX compatible sound card with speakers/headphones recommended.

Aktuální cena

U mě nejlepší vláčky s českým dabingem které mají zajímavé mise z různých historických období.
01.11.2017
Když zadáte cheat na zlatou nebo jinou medaili napíše vám to že jste podvodník.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.