Resident Evil 0

Resident Evil 0

Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

19. ledna 2016 - PC
19. ledna 2016 - Xbox 360
19. ledna 2016 - PlayStation 3
19. ledna 2016 - PlayStation 4

Popis hry

Tato remasterovaná verze vychází ze strach nahánející atmosféry z originální verze z roku 2002 a přetváří ji pomocí úžasných nových HD scén, vylepšeného zvuku, podpory zobrazení na široké obrazovce, volitelného modernizovaného systému ovládání a dalších prvků. Milovníci této série i noví hráči si mohou...zobrazit více

Tato remasterovaná verze vychází ze strach nahánející atmosféry z originální verze z roku 2002 a přetváří ji pomocí úžasných nových HD scén, vylepšeného zvuku, podpory zobrazení na široké obrazovce, volitelného modernizovaného systému ovládání a dalších prvků. Milovníci této série i noví hráči si mohou vychutnat příběh o tom, co se opravdu stalo před pověstným incidentem, který spustil celou ságu Resident Evil™.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows® 7 SP1 / Windows® 8.1
Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz, or better
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA® GeForce® GTX260, or better
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 13 GB volného místa
Zvuková karta: DirectSound compatible (must support DirectX 9.0c or higher)
Dodatečné poznámky: Supports Keyboard +Mouse. Genuine Xbox 360 PC compatible controller recommended.

Aktuální cena

Pěkně odvedenej remaster. Škoda jenom toho neustálého vracení se pro předměty kvůli brutálně omezenému inventáři. To snad i ten systém truhel byl lepší, takhle to je tak akorát zbytečné natahování hrací doby. Jinak pořád top... jak vizuálně, tak atmosférou tahle hra snad nikdy nezestárne. Nebýt pár otravností, bylo by to bezpochyby sto procent.
17.11.2018
Má první zkušenost s Resident evil 0 byla až právě tady s remastrovanou verzí. Na to, že jde již o přežitou hru akorát v nové grafickém kabátku, tak jsem byl hodně mile překvapen jak skvělá hra se mi dostala do rukou. Dokonalost celé herní série Resident evil je tímto počinem několikrát podtržena. Hra i příběh jsou opravdu skvěle provedené a v podstatě hra dostává hráče na samotný začátek celé zombie apokalypsy, kde zjistíme jak k pádu Raccoon City došlo. Dávám *****.
13.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 76%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
78 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.