Resident Evil 5: Gold Edition

Resident Evil 5: Gold Edition

Vydavatelé: Capcom
Vývojáři: Capcom
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

9. března 2010 - PlayStation 3
12. března 2010 - Xbox 360
26. března 2015 - PC
28. června 2016 - Xbox One
28. června 2016 - PlayStation 4

Popis hry

Biologická hrozba dosud nepominula: když už se zdálo, že je nebezpečí konečně zažehnáno, vyvstala nová hrůza, která hráči znovu nažene husí kůži. Chris Redfield, hrdina vracející se do série Resident Evil, sleduje cestu zla doslova po celé zeměkouli. Poté co Chris vstoupí do nové organizace, zamíří do...zobrazit více

Biologická hrozba dosud nepominula: když už se zdálo, že je nebezpečí konečně zažehnáno, vyvstala nová hrůza, která hráči znovu nažene husí kůži. Chris Redfield, hrdina vracející se do série Resident Evil, sleduje cestu zla doslova po celé zeměkouli. Poté co Chris vstoupí do nové organizace, zamíří do Afriky, kde nejnovější bio-teroristické hrátky doslova přetvářejí lidské i živočišné obyvatele měst na nemyslící šílené bytosti. Chris se musí chopit úkolu odhalit pravdu, která stojí za tímto zločineckým komplotem. Ve hře Resident Evil 5 vás naučí vývojáři z Capcomu bát se denního světla stejně, jako jste se v předchozích hrách třásli před tmou. GOLD Move edice obsahuje navíc: podporu pro ovladač Move, dvě nové mise (Lost in Nightmares a Desperate Escape), 4 nové kostýmy, mód The Mercenaries Reunion a nové postavy do Versus módu. Co nás čeká? Vrací se Chris Redfield, hlavní představitel z původní hry Resident Evil a z Resident Evil: Code Veronica. Nová prostředí a rozmanitá dějiště. Noví nepřátelé představují novou výzvu: protivníci jsou díky rychlosti a inteligenci stejně nebezpeční jednotlivě jako ve skupinách. Arzenál zbraní, který je hráči k dispozici, udrží protivníky od těla; připraveny jsou dýky, pistole, samopaly, odstřelovací pušky a další. Světelné efekty se postarají o novou úroveň napětí jak v ostrém světle, tak v nejtemnějších stínech.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 61%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
n/a 100
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.