Resident Evil 6

Resident Evil 6

Vydavatelé: Capcom
Vývojáři: Capcom
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

2. října 2012 - Xbox 360
2. října 2012 - PlayStation 3
22. března 2013 - PC
29. března 2016 - PlayStation 4
29. března 2016 - Xbox One

Popis hry

Resident Evil 6 spojuje akci a survival horor a slibuje být tím nejdramatičtějším hororovým zážitkem současnosti. K nejoblíbenějším postavám Resident Evilu Leonovi S. Kennedymu, Chrisu Redfieldovi a Adě Wong se připojí nové...zobrazit více

Resident Evil 6 spojuje akci a survival horor a slibuje být tím nejdramatičtějším hororovým zážitkem současnosti. K nejoblíbenějším postavám Resident Evilu Leonovi S. Kennedymu, Chrisu Redfieldovi a Adě Wong se připojí nové postavy jako třeba Jake Muller, aby společně čelili novým hrůzám, velmi zhoubnému C-viru v příběhu, který se přesouvá mezi Severní Amerikou, válkou rozervaným východoevropským státem Edonia a čínským městem Lanshiang.
 
Díky čtyřem odlišným a přesto propojeným příběhovým linkám, každou s vlastním párem hlavních postav, hratelných samostatně nebo v kooperaci, online nebo offline, nejen že Resident Evil 6 přináší různé perspektivy a herní styly, ale představuje i inovativní mechaniku Crossover, která umožní hráčům se spojit do týmu a sdílet okolní hrůzy. V klíčových momentech hraní se můžou v online hře spojit až 4 hráči, aby se vypořádali se specifickou situací, přičemž v některých úrovních může dojít k výměně obvyklých partnerů, čímž je dosahována ještě větší hloubka hry.
 
Hlavní vlastnosti:

Hrůzy v globálním měřítku: C-virus se už nedrží jen na jednom místě, ale rozšířil se do celého světa - zásahy teď probíhají v Severní americe, Východní Evropě i v Číně.
Nejrozsáhlejší Resident Evil hra současnosti: Prožijte hrůzy čtyřech různých, ale propojených kampaní.
Křížení příběhu: Nejen že se jednotlivé cesty příběhu kříží, ale i akce se kříží - v určitých bodech, kdy svede příběh jednotlivé páry dohromady, dovolí úplně nová mechanika Crossover až čtyřem hráčům online prožít hrůzy hry společně.
Samostatné nebo kooperativní hraní: Resident Evil 6 obsahuje jak singleplayerovou hru, tak hru v kooperaci pro dva hráčed online i offline (jen kampaň Ady Wong je pouze pro jednoho hráče).
Objevují se nová nebezpečí: Postavte se výsledkům nákazy C-virem ve všech jejich smrtících podobách jako zombie, Javoové, Chrysalidy a spousta dalších.
Režim lovce agentů: V tomto novém online režimu poznáte boje z druhé strany. Připojte se na stranu nepřítele jako lovec a staňte se jednou z herních zombií, Javo nebo jiných mutací způsobených C-virem a infiltrujte jinou probíhající hru, abyste zlikvidovali lidské postavy.
Hrajte vlastním způsobem: Využítvejte dovednostní body k vylepšení vaší postavy, abyste získali rychlejší nabíjení, lepší účinnost střelby nebo si zvýšili maximální zdraví.
Přepracovaný systém ovládání: Resident Evil 6 obsahuje vedle rozšířených útoků zblízka i vylepšený ovládací systém dovolující hráči střílet při chůzi, dělat skluzy, překulit se do jakéhokoliv směru a využívat krytí.
Žoldáci se vracejí: Hráči si budou moct zase užít vysoce populární režim The Mercenaries.
The Mercenaries No Mercy - Zážitek dostupný pouze na vašem PC - tento režim navíc obsahuje dvakrát víc nepřátel než The Mercenaries!
7 dalšíc úrovní pro Extra Content Modes - Dříve byla tato DLC dostupná jen pro konzole a teď přicházejí ve standardní PC verzi. (Tyto úrovně si odeknete získáváním achievementů.)
Left 4 Dead 2 Crossover Patch - Prostřílejte si cestu režimem The Mercenaries No Mercy jako vaše oblíbená postava z Left 4 Dead 2 s Infikovanými jako nepřáteli!
Kompatibilita s možnostmi konzolových verzí a RE.NET: PC verze je kompatibilní se všemi nejnovějšími možnostmi, které byly přidané do konzolových verzí a také s funkcemi RE.NET.

 
 
®CAPCOM CO., LTD. 2012, 2013 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.
 

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows Vista®/XP, Windows 7, Windows 8
Processor:: Intel® CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better, AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz or better
Memory:2 GB RAM
Graphics:NVIDIA® GeForce® 8800GTS or better
DirectX®:9.0c
Hard Drive:16 GB HD space
Sound:Standard audio device
Other Requirements:Broadband Internet connection

Aktuální cena

Fantastická hra. Přes častou a pro mě zcela nepochopitelnou kritiku je tohle přesně ten Resident Evil, který mě baví. No a co, že již nepřipomíná horor, ale akční střílečku. U RE6 hra nabízí hned 4 proplétající se příběhy s možností hrát až za sedm postav (ano, Ada jede bez parťáka). Jakmile jsem dohrál, tak jsem si hru hned zahrál odznova, protože je to prostě návykovka, která jen tak někoho nepustí. Co je ale na hře vůbec to nejlepší je její optimalizace. Se svým na dnešní dobu zastaralým notebookem, který by teoreticky neměl rozjet žádnou novější hru od roku 2012, jsem tuhle skvěle graficky zpracovanou hru rozjel na nejvyšší rozlišení i detaily bez jakéhokoliv sekání a to doteď nechápu. Skutečně skvělá hra bez jakéhokoliv vážnějšího nedostatku. Dávám *****
12.07.2017
by Nux
Na konci závěrečných titulků můžete najít poděkování studiu Valve Corporation za jejich obsah ze hry Left 4 Dead 2.
Uživatelské skóre 69%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
62 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.