Resident Evil - HD Remaster

Resident Evil - HD Remaster

Vydavatelé: Capcom
Vývojáři: Capcom
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

17. ledna 2015 - Xbox 360
17. ledna 2015 - PlayStation 3
17. ledna 2015 - Xbox One
20. ledna 2015 - PlayStation 4
20. ledna 2015 - PC

Popis hry

Resident Evil HD Remaster - hra která definovala žánr survival-horror je zpět! Dopřejte si remasterovanou HD verzi původního Residenta!
V roce 1998 je vyslána speciální jednotka, aby prozkoumala podivné vraždy na okraji města Raccoon City. Po příjezdu je však napadena krvelačnými psy a přinuceni k úkrytu...zobrazit více

Resident Evil HD Remaster - hra která definovala žánr survival-horror je zpět! Dopřejte si remasterovanou HD verzi původního Residenta!
V roce 1998 je vyslána speciální jednotka, aby prozkoumala podivné vraždy na okraji města Raccoon City. Po příjezdu je však napadena krvelačnými psy a přinuceni k úkrytu v nedalekém stavení. Jenže pach smrti je všudypřítomný a těžce doléhá na členy jednotky.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows® 7 SP1 / Windows® 8.1
Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon™ X2 2.8 GHz, or better
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA® GeForce® GTX260, ATI Radeon HD 6790, or betterMonitor Resolution: 1024×768 or higher
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 20 GB volného místa
Zvuková karta: DirectSound compatible (must support DirectX 9.0c or higher)
Dodatečné poznámky: Controller: Supports Keyboard +Mouse. Genuine Xbox 360 PC compatible controller or comparable XInput-based gamepad recommended.Note: Some high end integrated graphics chips and modern gaming laptops with a discrete GPU may work but have not been tested, nor are they officially supported by Capcom.

Aktuální cena

Spolu s remastrovanou verzí RE 0 dorazila i "jednička". Ta navazuje na děj z "nultého" dílu a hráče poprvé seznamuje s legendárními postavami celé série, mezi kterými chybí už jen Leon a Claire. Celkově hra na mě působí hodně dobrým dojmem. Vedle přežití musíte mít na mysli i to, že inventář je velmi malý a proto je potřeba dopředu zvážit, co všechno si s sebou vůbec ponesete, což ale vidím jako plus. S nekonečným arsenálem zbraní, nábojů a léčiv by ani nemělo smysl hru vůbec hrát. Takhle na vás dříve, či později přijde krize, kdy se budete modlit ať za dalším rohem najdete krabičku nábojů, která vám další půlhodinku pomůže přežít. Samozřejmě nechybí ani zajímavý příběh a strhující atmosféra. Kdo tuhle hru ještě nehrál, měl by to urychleně napravit. Dávám *****.
13.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 82%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
82 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.