Resident Evil: Operation Raccoon City

Resident Evil: Operation Raccoon City

Vydavatelé: Capcom
Vývojáři: Capcom, Slant Six Games
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

20. března 2012 - PlayStation 3
20. března 2012 - PC
20. března 2012 - Xbox 360

Popis hry

Přichází Resident Evil: Operation Raccoon City, hra jak ji ještě neznáte, zapomeňte na sólo mise, na to se tu nehraje. Tady jste v týmu a jako tým i postupujete! Poznejte hru, ve které dostáváte možnost si vybrat. Hrajte za specializovaný tým společnosti Umbrella Corporation, zlikvidujte důkazy o jejích...zobrazit více

Přichází Resident Evil: Operation Raccoon City, hra jak ji ještě neznáte, zapomeňte na sólo mise, na to se tu nehraje. Tady jste v týmu a jako tým i postupujete! Poznejte hru, ve které dostáváte možnost si vybrat. Hrajte za specializovaný tým společnosti Umbrella Corporation, zlikvidujte důkazy o jejích aktivitách v Racoon City a následně předejte dostupná data vedoucímu společnosti. NEBO hrajte za ty dobré a naopak potopte společnost Umbrella a předejte všechny důkazy policii. Vybrat si můžete ze dvou týmů a společně s přáteli nakouknout do příběhu, jenž se odehrává v pozadí Resident Evil 2 a Resident Evil 3. Týme, připravte se na výsadek!!!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows Vista(R)/XP, Windows 7
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4 Ghz or better, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz or better
Memory: 2 GB RAM
Hard Disk Space: 8 GB free hard drive space
Video Card: NVIDIA(R) GeForce(R) 8800GTS or better, ATI Radeon(TM) HD 3850 or better
DirectX®: 9.0c or greater
Sound: Standard audio device
Other Requirements: Online play requires software installation of and log-in to Games For Windows - LIVE

Aktuální cena

Nějakou změnu už to asi chtělo. Tedy, ne že by série Resident Evil už začala nudit, ale přijít se hrou, která úplně nezapadá do rozjetého herního příběhu, kde se díl za dílem představují legendární postavy celé série, to nikdy není od věci. V tomto případě, ale Capcom mělo zůstat v zajetých kolejích, protože tahle hra neobstála ani jako Resident Evil, ani jako kterákoliv jiná střílečka. Navíc ani hra neoplývá žádnou mimořádnou grafikou, což by vůbec nevadilo, problémem je však optimalizace. Nejslabší počin, který k sérii Resident Evil ničím nepřispěl. Dávám**.
24.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 45%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
46 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.