Resident Evil: Revelations 2

Resident Evil: Revelations 2

Vývojáři: Capcom
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

24. února 2015 - Xbox One
24. února 2015 - PlayStation 3
24. února 2015 - PlayStation 4
24. února 2015 - PC
24. února 2015 - Xbox 360
24. února 2015 - PlayStation Vita

Popis hry

Obsah balení:
- Epizody 1-4
- Extra Epizoda 1
- Extra Epizoda 2
- postavy Hunk a Wesker do Raid módu
- balíček map do Raid módu
Obrázek balení

V tomto díle nás příběh přivede do tajemné věznice, kde se probouzí Claire, společně s její parťačkou Mirou z organizace Terra Save. Nikdo neví...zobrazit více

Obsah balení:
- Epizody 1-4
- Extra Epizoda 1
- Extra Epizoda 2
- postavy Hunk a Wesker do Raid módu
- balíček map do Raid módu
Obrázek balení

V tomto díle nás příběh přivede do tajemné věznice, kde se probouzí Claire, společně s její parťačkou Mirou z organizace Terra Save. Nikdo neví jak se tam dostala a proč, ale jedno ví určitě, věznice nemá s vězením nic společného a její svítící náramek reagující na strach je toho důkazem. Připravte se na nervy drásající příběh plný zvratů a neznáma. Děj se odehrává mezi pátým a šestým dílem série.

Raid mode
15 postav, přes 200 úrovní a tuny vylepšení. Raid mód se vrací a je ještě zběsilejší než dříve. Můžete se těšit na nové úrovně ze starších Resident Evilů, nové obtížnosti, nové zbraně a jejich součástky a čtyřkrát více odemykatelných schopností.

Hra vyžaduje aktivaci ve službě Steam.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

V případě Resident Evil: Revelations 2 se celá série dost možná nejvíce přiblížila k podobě skutečného hororu, který umí opravdu vyděsit. Vedle tradičně silného příběhu hra překypuje depresivní a pohlcující atmosférou, která s každým dalším krokem vyvolá nový pocit nejistoty. Stejně jako tomu bylo například u Resident Evil 6, i tady má hráč možnost projít příběh z pohledu několika zainteresovaných postav, jejichž cesty se zajímavě prolínají a postupně odhalují stěží očekávatelný finální obraz. Fanoušci série RE zklamaní nebudou a nováčci se díky této hře fanoušky série brzy stanou. Dávám *****.
13.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 81%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
72 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.