Resident Evil: Revelations

Resident Evil: Revelations

Vydavatelé: Capcom
Vývojáři: Capcom
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

26. ledna 2012 - Nintendo 3DS
21. května 2013 - Xbox 360
21. května 2013 - PlayStation 3
21. května 2013 - Wii U
21. května 2013 - PC

Popis hry

Hra je upravena do plnohodnotného HD vyobrazení,vyšperkovaný zvuk a s mnoha bonusy. Resident Evil Revelations je pokračování herní série pocházející z Japonska a společnosti Capcom, která si získala nespočet fanoušků po celém světě. Jedná se o skutečný díl, který doplňuje události v Resident Evil mezi...zobrazit více

Hra je upravena do plnohodnotného HD vyobrazení,vyšperkovaný zvuk a s mnoha bonusy. Resident Evil Revelations je pokračování herní série pocházející z Japonska a společnosti Capcom, která si získala nespočet fanoušků po celém světě. Jedná se o skutečný díl, který doplňuje události v Resident Evil mezi díly 4 a 5, zároveň se drží staré dobré značky a tak prožijete mnoho strašidelných okamžiků. Příběh nás zavede na palubu luxusní lodi, která je prázdná, brzy však naši hlavní hrdinové Chris Redfield a Jill Valentine zjistí, že to až tak není pravda a jsou postaveni před úkol ze všech nejtěžší, musí přežít! Poznejte znovu atmosféru starého dobrého Residenta.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows® XP
Processor:Intel® Core™ 2 Duo 2.4Ghz or better, AMD Athlon™ X2 2.8 Ghz or better
Memory:2 GB RAM
Graphics:NVIDIA® GeForce® 8800GTS or better, ATI Radeon™ HD3850 or better
DirectX®:9.0c
Hard Drive:8 GB HD space
Sound:DirectSound supported with DirectX9.0c or better
Other Requirements:Broadband Internet connection

Aktuální cena

Klasické zombie zůstaly tentokrát stranou, rovněž se tvůrci zaměřily na nikterak rozmanitou lokalitu a ani příběhově hra tak úplně nezapadá, přesto sérii RE rozhodně první Revelations nedělá ostudu. Je sice znát, že hra původně nevyšla pro PC, Play Station, ani xBox, kvůli čemuž je v určitým bodech nevyladěná, přesto bude bavit jak hardcore fanoušky Resident Evil, tak i nováčky. Dávám ****.
25.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 75%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
78 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.