Resident Evil Survivor

Resident Evil Survivor

Vydavatelé: Capcom, Eidos Interactive
Vývojáři: Capcom
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

27. ledna 2000 - PlayStation
7. září 2002 - PC

Popis hry

Resident Evil Survivor, v Japonsku známá jako Biohazard Gun Survivor je střílečka z pohledu první osoby vyvinutá společností Tose a vydaná starým známým Capcom. Vyšla nejprve na Play Station one v Japonsku v lednu 2000 a následně v Evropě v březnu téhož roku, v Severní Americe v srpnu, rovněž ve stejném...zobrazit více

Resident Evil Survivor, v Japonsku známá jako Biohazard Gun Survivor je střílečka z pohledu první osoby vyvinutá společností Tose a vydaná starým známým Capcom. Vyšla nejprve na Play Station one v Japonsku v lednu 2000 a následně v Evropě v březnu téhož roku, v Severní Americe v srpnu, rovněž ve stejném roce. Počítačová verze hry vstoupila na trh pouze v Taiwanu.
Kvůli tehdy aktuálnímu masakru na Kolumbijské střední škole nebylo pro ovládání hry v Severní Americe umožněno používat světelnou pistoli, údajně kvůli tomu, že počítačové hry ve kterých se zabíjí mohou být motivem pro potenciální vrahy.

zdroj: https://en.wikipedia.org/wiki/Resident_Evil_Survivor

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

V dnešní době snad už ani nemá smysl přesvědčovat kohokoliv o tom, že herné série Resident evil patří mezi špičku videoherní scény. Přesto se i v této legendární a téměř dokonalé sérii najdou slabé články. Tím nejslabším je vedle Operation Raccoon City i RE: Survivor. Fanoušky série zaskočí už jenom to, že celá hra se odehrává z pohledu první osoby, což by samo o sobě snad ani tolik nevadilo, jenže když se k tomu přidá silně neatraktivní provedení a vyložená nuda už od prvních okamžiků, pak se není čemu divit, že o této hře nikdo nikdy ani pořádně neslyšel. Tohle se Capcomu nepovedlo. Dávám **.
24.10.2017
Jde o vůbec první hru ze série Resident Evil a zatím i poslední, ve které hráč prožívá herní příběh z pohledu první osoby. Asi netřeba dodávat, že žádný velký úspěch tato hra neslavila.
Uživatelské skóre 59%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
n/a 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.