Rhiannon: Curse of the Four Branches

Vydavatelé: Arberth Studios
Vývojáři: Meridian4
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

4. dubna 2014 - PC

Popis hry

Z prvního pohledu viděná adventura, pohybující se skoky po předrenederovaném prostředí, bez volného rozhledu po okolí. V samotné hře se prakticky nevyskytují jiní obyvatelé, a tak je většina puzzlů zaměřena na kombinaci velkého počtu nalezených předmětů či řešení do jisté míry logických rébusů. Z počátku...zobrazit více

Z prvního pohledu viděná adventura, pohybující se skoky po předrenederovaném prostředí, bez volného rozhledu po okolí. V samotné hře se prakticky nevyskytují jiní obyvatelé, a tak je většina puzzlů zaměřena na kombinaci velkého počtu nalezených předmětů či řešení do jisté míry logických rébusů. Z počátku hry je většina lokací přístupných, a tak má hráč možnost procházet světem dle vlastního uvážení. Hra mimo jiné odkazuje na mytologii Walesu, konkrétně na lidové příběhy souhrnně nazvané Four Branches of the Mabinogi.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Vista, 7, 8
Procesor: 1.5 GHz Intel® Pentium® 3 or AMD® Athlon® processor
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: 64 MB DirectX compatible Sound Card
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 3 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible Sound Card
Dodatečné poznámky: Mouse, Keyboard

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.