Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider

Vývojáři: Crystal Dynamics
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

10. listopadu 2015 - Xbox One
10. listopadu 2015 - Xbox 360
28. ledna 2016 - PC
11. října 2016 - PlayStation 4

Popis hry

Rise of the Tomb Raider je hra plná dech beroucích akčních momentů zasazených do těch nejkrásnějších a nejnehostinějších prostředí na světě. Připravte se na dobrodružství plné akce, kdy často budete bojovat o holé přežití. Spolu s Larou Croft se zúčastníte její první výpravy, v rámci které budete zkoumat...zobrazit více

Rise of the Tomb Raider je hra plná dech beroucích akčních momentů zasazených do těch nejkrásnějších a nejnehostinějších prostředí na světě. Připravte se na dobrodružství plné akce, kdy často budete bojovat o holé přežití. Spolu s Larou Croft se zúčastníte její první výpravy, v rámci které budete zkoumat hrobky a pokusíte se odhalit tajemství nesmrtelnosti.
Žena vs. divočina
Podmaňte si svět, který si zuřivě chrání svá tajemství, snášejte nebezpečné podmínky a drsná prostředí, postavte se tváří v tvář smrtelně nebezpečné zvěři, která stráží prastaré hrobky a zkoumejte rozlehlá prostředí plná výzev.
Hrůzu nahánějící smrtelné hrobky
Ve světě plném tajemství, která čekají jen na vás, zkoumejte obrovské starobylé prostory plné smrtících pastí, řešte napínavé hádanky v rozlehlých prostředích a rozluštěte prastaré texty, které vám pomohou odhalit krypty.
Partyzánský boj
Využijte prostředí ke svému prospěchu, šplhejte po stromech a potápějte se pod vodou, abyste nepřátelům unikli anebo je zabili. Upravte si Lařinu výstroj, zbraně a munici, aby odpovídala vašemu stylu hry. Za pochodu vyrábějte výbušniny působící chaos a nezapomeňte ani na Lařiny bojové luky a horolezecký cepín.
Nejúchvatnější hra Tomb Raider všech dob
Počítačem generované postavy a speciální efekty filmové kvality, fyzika oblečení i těl v reálném čase a plně hrané filmové prostřihy přinášejí nejúchvatnější a nejlépe graficky zpracovanou hru Tomb Raider všech dob.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 64bit
Procesor: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 650 2GB or AMD HD7770 2GB
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 25 GB volného místa

Aktuální cena

Po perfektním návratu a znovuoživení legendy, který představoval Tomb raider 2013, se z Lary stala nemastná neslaná figurína, která vše musí 60x oplakat a okřičet. To, co člověk na Laře vždy miloval, byla její dravost a odvaha. V předchozím díle, měla být její citlivost potlačena okolnostmi a jejím zrozením coby z holky ženou. Tady se ovšem hraje na to stejné, co už jsme si prošli. Žádná změna, žádné ponaučení, Lara je stejně hloupá a důvěřivá, jako malá holka. Nehledě na to, že se nějak tvůrci asi nemůžou dohodnout na jejím finálním vzhledu, jelikož co díl, to jiný obličej. Tolik asi k ní jako k postavě. Co se děje a prostředí týče, naprosté zklamaní. A ačkoliv se jedná o mega otevřený svět, tak je to vše takové nijaké. Furt to stejné prostředí po celou hru, furt ti stejní nepřátelé, několik uzavřených lokací už od začátku, na které dostanete vybavení téměř na konci hry atd.. Děj je nijak zvlášť zábavný, opravdu mě moc nezajímá Lařina rodina, ani co se stalo, tohle se u ní nikdy neřešilo a ani mi to nikdy nevadilo. A opět, oproti předchozímu fantastickému prostředí a příběhu, je tohle pro mě neskutečný pokles. Další příklad toho, že jen protože to pěkně vypadá a pěkně se to ovládá, nedělá z hry dobrou hru.
20.10.2018
Pro fandy série určitě doporučuju. Předchozí díl na vazuje a konec hry je otevřený, takže se 100% šancí bude nástupce.
14.08.2017
Hra mě moc bavila, byla dost na logiku a vnímání. Má dost dobrou grafiku... a Lara Croft byla úžasná <3
23.04.2017
Klasický Tomb Raider co dodat.
14.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.