Rust

Rust

Vydavatelé: Facepunch Studios
Vývojáři: Facepunch Studios
Žánry: Indie, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

11. prosince 2013 - Mac
11. prosince 2013 - Linux
11. prosince 2013 - PC

Popis hry

Jediným cílem v Rust je přežít. Aby se Vám to povedlo, je zapotřebí ukojit základní potřeby jako je hlad, žízeň a mít dostatek tepla. Rozdělejte oheň. Postavte si úkryt. Lovte zvířata pro maso. Chraňte se před ostatními hráči. Vytvořte aliance s ostatními hráči a společně založte město. Cokoliv co Vám...zobrazit více

Jediným cílem v Rust je přežít. Aby se Vám to povedlo, je zapotřebí ukojit základní potřeby jako je hlad, žízeň a mít dostatek tepla. Rozdělejte oheň. Postavte si úkryt. Lovte zvířata pro maso. Chraňte se před ostatními hráči. Vytvořte aliance s ostatními hráči a společně založte město. Cokoliv co Vám pomůže přežít.
Jedná se o hru s předběžným přístupem. Získejte okamžitý přístup a začněte hrát. Zapojíte se do této hry již během jejího vývoje.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 64bit
Procesor: 2 ghz
Paměť: 8 GB RAM
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 8 GB volného místa

Aktuální cena

Rust je výborná survival hra ktorú odporúčam úplne každému. Ide tam o to že každý si postaví svoj vlastný dom ktorý si ma obrniť. Zháňať veci a ničiť ostatným hráčom domy.
02.05.2017
Tuto nemám , čo vytknúť , jedine to , že to žerie čas , dokonalosť sama o sebe. Survival hra ako má byť Potrebujete : > silné nervy > silný PC > veľa času > používať mozog
29.04.2017
Fakt super hra... Doporučuji, nejspíše nejlepší survival hra. Hrajte s kamarády, pak je to větší zábava.
23.04.2017
Hrál jsem jak první verzi, která byla graficky naprosto příšerná, ale i tak to byla super pářka, tak i nejnovější verzi, kterou stále vyvíjí a přidávají nové věci. Hra je to super, pokud máte minimálně jednoho kámoše, který hraje s váma. Jako solo player si moc neškrtnete, pokud dokonale neznáte mapu, nehrajete výhradně v nočních hodinách, kdy nikoho nepotkáte a baráček máte postavenej na místě, kam nikdy nikdo nepůjde. Což je v této hře nemožné. Takže pokud chcete hrát a chcete bejt na serveru bez starostí, sežeňte si kupu kámošů, co to budou hrát s vámi :) Jedna malá nepříjemnost je wipe každý měsíc, kdy vyjde nový update s fixem bugů. Dobré však na wipech je, že všichni začínají od nuly a je tedy možnost stát se opět nejlepším týmem na serveru, pro ostatní hráče je pak útěchou přidání nových itemů, které wipe přinesl.
22.04.2017
Asi nejlepší survival hra.
16.04.2017
Opravdu dobrá survival hra
15.04.2017
by Nux
Pohlaví a barva kůže vaší postavy ve hře Rust byly dříve určovány automaticky podle údajů ve vašem steam účtu.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.