Ryse: Son of Rome

Ryse: Son of Rome

Vývojáři: Crytek Frankfurt
Žánry: Hack and slash, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

22. listopadu 2013 - Xbox One
10. října 2014 - PC

Popis hry

Son of Rome vypráví příběh Maria Tita, který se stal svědkem vyvraždění své rodiny barbarskou hordou. Na své cestě za pomstou se Marius nechá naverbovat do armády v provincii Britannia a rychle postupuje směrem nahoru až na hodnost generála. Jak se jeho válka proti barbarům blíží ke svému vrcholu, odhaluje...zobrazit více

Son of Rome vypráví příběh Maria Tita, který se stal svědkem vyvraždění své rodiny barbarskou hordou. Na své cestě za pomstou se Marius nechá naverbovat do armády v provincii Britannia a rychle postupuje směrem nahoru až na hodnost generála. Jak se jeho válka proti barbarům blíží ke svému vrcholu, odhaluje svou další cestu-aby dovršil svou pomstu, musí se vrátit do Říma. Nová fyzika oblečení a vlasů v kombinaci s neuvěřitelně plynulou animací zajišťuje, že každý váš pohyb bude vypadat naprosto autenticky. V odrazech na zbraních a brnění se objeví i ty nejmenší pohmožděniny a změny světelných podmínek a lámání světla procházejícího vodou přidává ještě více na realismu.
Co nás čeká?
Zažijte římské impérium v ohromujícím detailním provedení, od nejsevernějších oblastí provincie Britannia po Koloseum.Římské vojsko ožívá v propracovaných detailech. Budete vrženi do neúprosné bitvy, kde v tvářích svých nepřátel uvidíte jejich emoce.Naučte se složité bojové techniky a střídejte různé útoky. Postavte se několika nepřátelům současně a dorážajte jich více než stovkou brutálních smrtících úderů.Ve větších bitvách můžete dokonce velet svým vojákům a vést svou armádu proti hordám nepřátel.Svou postavu, inventář a upgrady můžete spravovat pomocí aplikace SmartGlass. Získáte nejnovější herní informace a budete moci porovnávat svůj postup a statistiky s ostatními hráči.Vylepšete svůj zážitek hry díky gestům s Kinect! Řiďte útoky, povzbuzujte své vojáky pomocí volitelných hlasových příkazů, kterými dokážete zvrátit vývoj bitvy.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows® Vista 64-bit / Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit
Procesor: Dual core with HyperThreading technology or quad core CPU (4+ logical processors)
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: DirectX 11 graphics card with 1 GB video RAM
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 26 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible Sound Card with latest drivers

Aktuální cena

Dobrá hra škoda príliš krátkeho príbehu grafika je tiež veľmi pekná keby nebola zdarma na xbox live tak MP by nehral už fakt nik lebo teraz je to tiež bieda.
17.04.2017
Ajked ta hra služi ako Tech demo Cryteku, tak je pekvapivo dobrá a zabavý na jeden večer.
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.