Samorost 2

Samorost 2

Vydavatelé: Amanita Design
Vývojáři: Jakub Dvorský
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

1. prosince 2005 - PC
1. prosince 2005 - Linux

Popis hry

Amanita Design je česká nezávislá vývojářská společnost, která se zaměřuje na přípravu flashových her. Studio původně vzniklo jako grafické, ale velice rychle se začalo specializovat na tvorbu her a animací. Každý jednotlivý titul se dá označit za originálně pojaté grafické hrátky.Samorost 2 obsahuje...zobrazit více

Amanita Design je česká nezávislá vývojářská společnost, která se zaměřuje na přípravu flashových her. Studio původně vzniklo jako grafické, ale velice rychle se začalo specializovat na tvorbu her a animací. Každý jednotlivý titul se dá označit za originálně pojaté grafické hrátky.Samorost 2 obsahuje hrdinu v podobě trpaslíka, kterému mimozemšťané unesou pejska. Vydá se tedy na záchrannou misi na domovskou planetu nepřátelských zlodějů. Bohužel při úspěšném osvobození hafíka nešťastně havaruje ve svém raketoplánu na cizí planetě. Cesta domů je tedy ve hvězdách.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP/Vista/7
Procesor: 1 GHz
Paměť: 256 MB
Grafická karta: Žádné zvláštní požadavky
Pevný disk: 30 MB
Zvuková karta: Žádné zvláštní požadavky

Aktuální cena

Super hra, dohrál jsem to několikrát.
16.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.