Serious Sam II

Serious Sam II

Vývojáři: Croteam
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

11. října 2005 - Xbox
11. října 2005 - PC
11. října 2005 - Linux

Popis hry

Serious Sam II je třetí hrou série a pokračuje krátce po skončení Serious Sam: The Second Encounter. Jako Sam "Serious" Stone musíte shromáždit pět fragmentů medailonu, rozmístěných na pěti různých světech a pomocí nich zničit padoucha jménem Mental. Herním stylem by se dal Serious Sam přirovnat ke hrám...zobrazit více

Serious Sam II je třetí hrou série a pokračuje krátce po skončení Serious Sam: The Second Encounter. Jako Sam "Serious" Stone musíte shromáždit pět fragmentů medailonu, rozmístěných na pěti různých světech a pomocí nich zničit padoucha jménem Mental. Herním stylem by se dal Serious Sam přirovnat ke hrám jako Painkiller nebo Duke Nukem 3D, od nějž si vzal i slušnou dávku humoru. 
Ve více jak 40 úrovních projdete vším, od tropické džungle po futuristické město. Narazíte na 42 druhů nepřátel, NPC postavy a bossy. Protivníci sice neoplývají inteligencí, ale budete je moci zlikvidovat 15 druhy zbraní, od obvyklého kulometu až po takové kousky jako je sebevražedný papoušek s bombou. Hra běží na Serious Enginu 2, který přináší nejen o poznáni lepší grafiku než předchozí díly, ale je i výborně optimalizovaný a umožňuje podporu vozidel. Další věcí, co mnohé potěší, je přítomnost kooperativního multiplayeru a editoru úrovní.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP
Processor:1.5 GHz Athlon XP or Pentium M or 2 Ghz Pentium 4
Memory:256 MB RAM
Graphics:DirectX 8.0/8.1 compliant or low-end DirectX 9 3D accelerator (nVidia GeForce3 and 4 series (not MX), GeForceFX 5200 through 5700 series, ATI Radeon 8500 through 9200 and X300 series, S3 DeltaChrome or XGI Volari)
DirectX®:8.0
Hard Drive:3 GB HD space
Sound:Any DirectSound compatible sound board

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.