Shadow Ops: Red Mercury

Shadow Ops: Red Mercury

Vydavatelé: Atari, Tommo Inc
Vývojáři: Zombie Studios
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

25. června 2004 - Xbox
21. září 2004 - PC

Popis hry

Děj hry Shadow Ops: Red Mercury se odehrává v blízké budoucnosti. Ruská dvojitá agentka se dostane k informacím o Red Mercury, tajné látce použitelné k urychlení jaderného štěpení. Jste Frank Hayden, příslušník americké jednotky Delta Force kterého NSA vybrala aby se vydal po stopě ukradeného Red Mercury...zobrazit více

Děj hry Shadow Ops: Red Mercury se odehrává v blízké budoucnosti. Ruská dvojitá agentka se dostane k informacím o Red Mercury, tajné látce použitelné k urychlení jaderného štěpení. Jste Frank Hayden, příslušník americké jednotky Delta Force kterého NSA vybrala aby se vydal po stopě ukradeného Red Mercury a vypátral ho dřív než se dostane do rukou teroristických organizací v podobě kufříkové atomové bomby.

Použitím nejnovějšího Unreal® enginu od Epic Games vznikla velmi realistická hra která vás zavede do měst na středním východě, tajných vojenských zařízení v Rusku ale také na Filipíny, do Bosny a západní Evropy.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP or higher
Procesor: Pentium III or AMD Athlon 1 GHz
Paměť: 256 MB RAM
Grafická karta: 64 MB Windows XP compatible,
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 4 GB volného místa
Zvuková karta: Windows X-compatible

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.