Sine Mora

Datum vydání zobrazit vše

21. března 2012 - Xbox 360
9. listopadu 2012 - PC
20. listopadu 2012 - PlayStation 3
20. listopadu 2012 - PlayStation Vita
13. července 2013 - iOS
13. srpna 2013 - Ouya
16. srpna 2013 - Android

Popis hry

Sine Mora je vizuálně arkádová 2,5D diesel-punk střílečka maďarských Digital Reality a japonských Grasshopper Manufacture. Celý příběh se točí kolem lidu z Enkies, který měl být zničen velkým Impériem. Tři ničivé bomby byly již odpáleny, čtvrtá je na cestě. Pilot posledního bombardéru bombu nakonec odmítá...zobrazit více

Sine Mora je vizuálně arkádová 2,5D diesel-punk střílečka maďarských Digital Reality a japonských Grasshopper Manufacture. Celý příběh se točí kolem lidu z Enkies, který měl být zničen velkým Impériem. Tři ničivé bomby byly již odpáleny, čtvrtá je na cestě. Pilot posledního bombardéru bombu nakonec odmítá vypustit. Tímto činem si podepisuje ortel smrti a také tento čin vytvoří hnutí odporu a partizánské skupiny. Pod vedením Arguse Pytela povstanou proti Impériu a jeho hlavnímu esu, sériovému vrahovi Ronotru Kossovi.
Vy se ocitáte v roli jednoho z pilotů povstalecké skupiny a se svým letadlem prolétáte spolu s ním mnoha městy budoucnosti, úchvatnými přírodními scenériemi, navštívíte mnoho zajímavých míst a budete cestovat i časem. V každé misi především likvidujete množství nepřátel, vyhýbáte se jejich kulkám a likvidujete bossy. Za dobrou mušku a trefu se vám body přičítají a naopak, v lítém boji vám mohou pomoci i bonusy, jako lepší zbraně nebo štít. K dispozici je také zpomalení času. Po stisku tlačítka se všechno kolem vás zpomalí, což vám v určitých chvílích může hodně pomoci.

zdroj: Heureka

Minimální HW požadavky

OS: x86 or x64 bit versions of Microsoft Windows XP/Vista/Win7
Processor: MD/Intel single or dual-core processor running at 2.2GHz (Intel Pentium D or AMD Athlon 64 x2 are probably the lowest CPU architectures recommended)
Memory: 1024 MB RAM
Graphics: ATI/nVidia graphic card with at least 256MB of dedicated VRAM and with at least DirectX 9.0c and Shader Model 3.0 support. ATI Radeon HD 3600 and NVIDIA Geforce 8600 are minimum required graphic cards. The game also works on the latest generation of Intel HD 3000 IGPs and AMD 6500 series IGPs but other previous generation IGPs are not supported.
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 300 MB HD space
Sound: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard.
Additional: Memory stated above is for WinXP PCs, add 0.5GB to the above requirements if you are running WinVista/Win7 | Keyboard, XBOX360 Controller (optional) | The game also works on the latest generation of Intel HD 3000 IGPs and AMD 6500 series IGPs but other previous generation IGPs are not supported.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.