Skyhill

Skyhill

Vydavatelé: Mandragora
Vývojáři: Mandragora
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

6. října 2015 - Android

Popis hry

Třetí světová válka byla hrozivou tragédií, aspoň pro ostatní. Vy jste si lebedili v Skyhill Hotelu. Do té doby, než udeřila biologická zbraň a odstranila život, jaký jste znali.
Nyní jsou všude mutanti a chtějí vás roztrhat na kusy. To však není jediným problémem - vaše zásoby se stále zmenšují. Musíte...zobrazit více

Třetí světová válka byla hrozivou tragédií, aspoň pro ostatní. Vy jste si lebedili v Skyhill Hotelu. Do té doby, než udeřila biologická zbraň a odstranila život, jaký jste znali.
Nyní jsou všude mutanti a chtějí vás roztrhat na kusy. To však není jediným problémem - vaše zásoby se stále zmenšují. Musíte opustit svůj penthouse na vrchu hotelu a hledat jídlo. Projít skrze mrakodrap je jako se dostat do pekla. Na každém rohu je nebezpečí a smrt je vám vždy nablízku. Jste na to připraveni? Nezáleží na ničem jiném, než přežít. A hodiny života tikají.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista SP2, Windows 7 SP1
Procesor: 2.2 Ghz Dual Core CPU
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: ATI Radeon HD 3400 Series, GeForce 205
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 1300 MB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers
Dodatečné poznámky: "Using the Minimum Configuration, we strongly recommend to use minimal settings in order to not experience low frame rates."

Aktuální cena

Sám bych dal 4 hvězdy a půl ale to nejde a proč? 4 a půl kvůli častému vyhýbání postav v pozdější fázi hry je to velice otravné a mohly dát méně pater ale to je už taková maličkost a poslední věc je škoda že se autoři na tuhle hru vykašlali poslední update je z roku 2016
23.04.2018
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.