Sonic Lost World

Sonic Lost World

Vydavatelé: Sega, Nintendo
Vývojáři: Dimps, Sonic Team
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

18. října 2013 - Nintendo 3DS
24. října 2013 - Wii U
2. listopadu 2015 - PC

Popis hry

Povstaňte proti Ďábelské šestce!
Ďábelská šestka hodlá zničit svět a jedině Sonic se svými novými schopnostmi a power-upy je může zastavit, než bude příliš pozdě.
Ve svém posledním pokusu o poražení Sonica a ovládnutí světa se Dr. Eggman obrátil na hrozivá stvoření známá jako Ďábelská šestka. Ta se ale...zobrazit více

Povstaňte proti Ďábelské šestce!
Ďábelská šestka hodlá zničit svět a jedině Sonic se svými novými schopnostmi a power-upy je může zastavit, než bude příliš pozdě.
Ve svém posledním pokusu o poražení Sonica a ovládnutí světa se Dr. Eggman obrátil na hrozivá stvoření známá jako Ďábelská šestka. Ta se ale svému novému pánu vzepřou, a tak se musí Sonic se svým kdysi úhlavním nepřítelem spojit a spolu se vydávají prozkoumat tajemný svět Lost Hex, aby se se Šestkou utkali tváří v tvář. Využijte úžasných nových Sonicových schopností a neuvěřitelných Barevných sil k proběhnutí celé řady unikátních míst – zvenku, zevnitř, nahoře i dole v každém levelu.
NOVÉ SCHOPNOSTI
Sonic se hýbe jako nikdy předtím. Přeskakuje překážky, běhá volně po stěnách a přelétává mezi ostrovy rychlosti blesku. Navíc Spin Dash je zpátky!
BAREVNÉ SÍLY
Nové a vylepšené Barevné síly. Sonic nyní může létat vzduchem, ničit levely a útočit na nepřátele sílou výbuchu. Je mocnější, než kdy předtím.
NOVÝ SVĚT
Prosprintujte se novými vzrušujícími levely. Prozkoumejte masivní okruhy, ze kterých se vám zamotá hlava, rozlehlé podzemní tunely a kolosální struktury v nebesích. Proběhnete je zevnitř, zvenku i shora dolů.
SOUBOJE S BOSSY
Zachraňte svět souboj po souboji. Vyzvěte na souboj každého z Ďábelské šestky v dynamických soubojích s bossy, které prověří všechny Sonicovy schopnosti a power-upy.
NAVÍC – Nové PC funkce:
Hraní v 60 snímcích za sekundu
Podpora full HD rozlišení
Plná podpora funkcí Steamu

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Microsoft Windows 7 / 8 / 10
Procesor: Intel Pentium Dual-Core T4200 (2x2.0GHz) or AMD equivalent
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 8800 (512MB) / ATI Radeon HD 2900 (512MB)
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 8 GB volného místa
Zvuková karta: Sound: 9.0c compatible.
Dodatečné poznámky: Memory: 2GB RAM (XP)/3GB RAM (Windows 7 / Vista)

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.