South Park: The Stick of Truth

South Park: The Stick of Truth

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

4. března 2014 - Xbox Live Arcade
6. března 2014 - PlayStation Network
7. března 2014 - Xbox 360
7. března 2014 - PlayStation 3
7. března 2014 - PC

Popis hry

Z krutých hřišť obsazených dětmi ze čtvrté třídy povstane mladý hrdina, jehož osudem je zachránit South Park. Od tvůrců seriálu South Park Treye Parkera a Matta Stonea přichází epické dobrodružství, na jehož konci budete... cool. Představujeme hru South Park: The Stick of Truth. Po tisíc let zuřila válka....zobrazit více

Z krutých hřišť obsazených dětmi ze čtvrté třídy povstane mladý hrdina, jehož osudem je zachránit South Park. Od tvůrců seriálu South Park Treye Parkera a Matta Stonea přichází epické dobrodružství, na jehož konci budete... cool. Představujeme hru South Park: The Stick of Truth. Po tisíc let zuřila válka. Jediná příčina nekončícího konfliktu mezi lidmi a elfy: Hůl pravdy. Válečná vřava se však již brzy rozhodne, neboť světem se již šíří zvěsti o novém dítěti, jehož příchod byl předpovězen hvězdami. Když prorocké stěhovací vozy odjedou, vaše dobrodružství začíná. Vyzbrojte se legendární zbraní a porazte krabí lid, trenýrkové gnómy, hipíky a další síly zla. Objevte ztracenou Hůlku pravdy a zaslužte si místo po boku Stana, Kylea, Cartmana a Kennyho jako jejich nový kamarád. Pokud uspějete, stanete se zachráncem South Parku a získáte na místní základní škole své neotřesitelné postavení. Pokud neuspějete, budete navždy zapsán jako... posera.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: WindowsXP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 (both 32/64bit versions)
Procesor: Intel Pentium Dual-Core E2180 @ 2.0 GHz or AMD Athlon64 X2 3800+ @ 2.0 GHz
Paměť: 2 GB GB RAM
Grafická karta: nVidia GeForce 8800GT or AMD Radeon HD2600XT (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 6 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

Aktuální cena

Geniální hra, která doplňuje geniální seriál :). Příběh je naprosto super, jednotlivé narážky na jednotlivé díly taky. Perfektní jsou také jednotlivé předměty napříč hrou, které vždy odkazují na jednotlivé díly ze seriálu. Fakt jsem se pobavil :) Doporučuji skouknout alespoň do cca 16. série a fakt si to užijete.
04.06.2018
no jo south park kdo neviděl jako by nežil my říkali a bohužel měli pravdu a hra to jen potvrzuje
08.05.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.