Space Rangers: Quest

Vydavatelé: 1C Company
Vývojáři: SNK Games
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

27. srpna 2016 - iOS
5. září 2016 - PC
5. září 2016 - Android

Popis hry

Život ochránce je plný nebezpečí! Space Rangers: Quest je nostalgické textové dobrodružství ze světa vesmírných ochránců. Ochraň koalici proti nové hrozbě.

Vyber si svoji loď a vydej se na cestu. Je třeba zkontrolovat zdroj nové...zobrazit více

Život ochránce je plný nebezpečí! Space Rangers: Quest je nostalgické textové dobrodružství ze světa vesmírných ochránců. Ochraň koalici proti nové hrozbě.

Vyber si svoji loď a vydej se na cestu. Je třeba zkontrolovat zdroj nové hrozby a zachránit všechny bytosti ve vesmíru. Ale nečekej, že Tě okamžitě budou mít za hrdinu – život ochránce je plný nebezpečí! Tvé kredity a uznání bude získáno pouze tvrdou prací, která bude často nelegální. Ale pokud najdeš všechny prvky kosmických map, získáš přístup do celé galaxie. Hledej v obrovských mezihvězdných zálivech, na palubě nebezpečné kosmické stanice a na vzdálených planetách.

Náhodné událostí znamenají, že při mnohých setkáních máš příležitost poznat nové přátele a zabít staré nepřátele. Můžou také ale znamenat potenciální rizika, které Tě můžou stát mnohem víc než jen peníze. Ve vesmíru existuje mnoho forem života, některé jsou chytré, některé z nich jsou nesmírně inteligentní a některé... prostě hloupé.

Pro neohrožené objevitele svět Space Rangers: Quest nabízí širokou škálu jedinečných možností. Například okradení a poprava piráty, ošizení sexy hologramy, sugestivní halucinace nebo Tě můžou sníst šílení roboti.

Vlastnosti hry:

Klasické sci-fi sága, která kombinuje vzrušení textových dobrodružných her a prvky RPG Různorodé úkoly, od řešení hádanek po nelítostné bitvy
Objev obrovský vesmír plný náhodných událostí
3 různé styly hry Ti umožní hru opakovat s úplně jiným zážitkem

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP SP3
Procesor: Intel Pentium 4 2.5 GHz / AMD Athlon XP 3200+ (2200 MHz)
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: GeForce 7800 GT 512 Mb / Radeon 1800 Pro 512 Mb or similar
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 500 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.