StarDrive

StarDrive

Vydavatelé: Iceberg Interactive
Vývojáři: Zero Sum Games
Žánry: Strategické, Indie

Datum vydání zobrazit vše

26. dubna 2013 - PC

Popis hry

StarDrive je 4X akční strategická hra, kde je cílem vystavět si vlastní vesmírné impérium. Začínáte s jednou planetou a maličkým počtem vesmírných plavidel a postupně se rozšiřujete do galaxie, zkoumáte nové světy, stavíte nové kolonie a objevujete StarDrive vesmír. Srdcem StarDrive je unikátní systém...zobrazit více

StarDrive je 4X akční strategická hra, kde je cílem vystavět si vlastní vesmírné impérium. Začínáte s jednou planetou a maličkým počtem vesmírných plavidel a postupně se rozšiřujete do galaxie, zkoumáte nové světy, stavíte nové kolonie a objevujete StarDrive vesmír. Srdcem StarDrive je unikátní systém stavby lodí a bojový engine. StarDrive bere modulově-založený přístup na stavbu lodí, což poskytuje hráči možnost vytvořit si vlastní, unikátní vesmírné lodě, přičemž kompozice a rozložení modulů představují klíč k výkonu a bojovým schopnostem lodí. Dostává Váš pravý bok lodě v souboji výprask? Otočte se pravým bokem a pokračujte v zápase! Případně se skrytě do štítů dalších vlastních válečných lodí, ujeďte a znovu vejděte na bojiště, vypusťte bojovníků, položte miny zda uskutečněte mnohé další bojové metody. V StarDrive máte skutečně neomezené možnosti. Přizpůsobte si svoji rasu výběrem z velkého množství fyzických a socioekonomických vlastností, či vlastností týkajících se historie a tradic. Vybudujte své lodi od základu, díky modulovému stavebnímu systému. Poveďte vaše jednotky do boje po boku Vaší vlastní vlajkové lodi, kterou ovládáte jako klasickou arkádovou palebnou loď, prikazujte své flotile podobně, jako v real-time strategii s jednoduchými příkazy pomocí myši. Ovládněte planety ostatních hráčů díky taktickým pozemním bitvám. Vylepšete si své lodi díky hlubokému stromu vylepšení s množstvím technologií. Objevte mimozemské artefakty, jejichž vlastnictví přináší bonusy Vašemu impériu. Díky rozsáhlým diplomatickým možnostem se můžete spřátelit s mimozemskými rasami, vyměňovat s nimi technologie a artefakty, prodávat lodě, deklarovat války či dokonce spojit se s nimi. A hlvne-to vše ONLINE. Užijte si všechny famózně a unikátní schopnosti StarDrive se svými přáteli.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP
Processor:Intel® Pentium® IV 2.4 GHz or AMD 3500+
Memory:3 GB RAM
Graphics:NVIDIA® GeForce 8800 or ATI Radeon® X1900
Hard Drive:2 GB HD space
Additional:Please Note: integrated Intel graphic card/chips not supported

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 55%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
56 100
Screenshoty ze hry
Související hry
zobrazit vše
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.