Super Mario 3D World

Super Mario 3D World

Vydavatelé: Nintendo
Vývojáři: Nintendo EAD Tokyo
Žánry: Plošinovky
Příbuzné kategorie: Skákačky a plošinovky, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

22. listopadu 2013 - Wii U

Popis hry

Cestujte s Mariem a Luigim do Sprixie Království ve hře SUPER MARIO 3D WORLD! Bowser unesl princeznu Sprixie a je to jen na Máriovi a jeho parťácích, aby ji zachránil. Sprixie Království má ovšem plno nástrah a záludných zákoutí s kterýma si musí Mário poradit. Při cestě za vysvobozením můžete zkusit...zobrazit více

Cestujte s Mariem a Luigim do Sprixie Království ve hře SUPER MARIO 3D WORLD! Bowser unesl princeznu Sprixie a je to jen na Máriovi a jeho parťácích, aby ji zachránil. Sprixie Království má ovšem plno nástrah a záludných zákoutí s kterýma si musí Mário poradit. Při cestě za vysvobozením můžete zkusit průhledné roury, kterýma lze prolézt, házení balóny a nakonec lození po zdech jako kočka! S lokálním multiplayerem pro 4 hráče a speciálním ovládáním na Wii U GamePadu bude SUPER MARIO 3D WORLD opravdu skvělou hrou, kterou si můžete zahrát pouze na Wii U! Mario a jeho schopnosti ve hře najdete jak již známé Tanooki Mario a Boomerang Mario powerupy, tak i úplně nové. Chopte se Super Bell a proměňte Mária v lezící a škrábací kočku. Můžete také zkusit Cannon Box, který střílí projektily nebo Double Cherry, který vám vytvoří na pomoc klon! Dobrodružství se netýká pouze Mária! Princezna Peach a Toad jsou ve hře také a mají plno odlišných dovedností a každá má něco. Mario nabízí nejvíce dovedností, zatímco Luigi zase umí skákat vysoko, Princezna Peach se umí udržet ve vzduchu a Tod je nejrychlejší. Stačí si jen vybrat postavu a jejich unikátní dovednost a vydat se za dobrodružstvím! Vyzkoušejte společně s přáteli SUPER MARIO 3D WORLD lokální multiplayer mód a spolupracujte a procházejte úrovně, nebo soupeřte o větší skóre na každém konci! Můžete použít také celou řadu ovladačů. Odhalte Razítka v Sprixie Království a vytvořte zprávu, kterou můžete poslat na Miiverse. Užijte si zábavu a posbírejte je všechny!

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.