Superhot

Superhot

Vydavatelé: IMGN.PRO
Vývojáři: SUPERHOT Team
Žánry: Indie, FPS, Taktické strategie, Puzzle

Datum vydání zobrazit vše

25. února 2016 - Mac
25. února 2016 - PC
25. února 2016 - Linux
3. května 2016 - Xbox One

Popis hry

SUPERHOT je střílečka, ve které se čas pohybuje pouze tehdy, když se pohybujete vy. Díky novátorské strhující hratelnosti a jedinečně stylizované grafice jde tak o zcela nový a nezvyklý herní zážitek.
DVAKRÁT MĚŘ, JEDNOU ŘEŽ
Sledujte střely, které se k vám plíží, zatímco pečlivě plánujete své další...zobrazit více

SUPERHOT je střílečka, ve které se čas pohybuje pouze tehdy, když se pohybujete vy. Díky novátorské strhující hratelnosti a jedinečně stylizované grafice jde tak o zcela nový a nezvyklý herní zážitek.
DVAKRÁT MĚŘ, JEDNOU ŘEŽ
Sledujte střely, které se k vám plíží, zatímco pečlivě plánujete své další kroky a hledáte svou další oběť. Užijte si chaos, který se rozpoutá, když se váš plán dá do pohybu. Vyhýbejte se střelám. Sejměte své nepřátele. Jeden krok za druhým.
Z HŘÍČKY VELKOU HROU
SUPERHOT začal jako projekt na herní sešlosti 7 Day First Person Shooter (7DFPS), který udělala parta přátel v srpnu 2013. Když udělali prototyp hry a vyladili jej včas na WGK Conference v září 2013, získali ihned cenu Developer Showcase. Poté se rozhodli vydat původní verzi hry SUPERHOT na internet. Tam rychle získala obrovskou pozornost hráčů i médií. Díky podpoře fanoušků prošla hra procesem Steam Greenlight během jediného víkendu. Tehdy se tým rozhodl, že hru bude rozvíjet dál.
HRA VZNIKLA DÍKY FANOUŠKŮM 14. května 2014 tým spustil kampaň na Kickstarteru, aby mohl financovat zbytek vývoje. Cílové částky 100 000 dolarů dosáhli za méně než 24 hodin a celkem vybrali přes 250 000 dolarů a vývoj tak mohli zdárně dokončit.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7
Procesor: Intel Core2Quad Q6600 2,40 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX 650 (1024 MB Ram)
Pevný disk: 4 GB volného místa

Aktuální cena

Opravdu jedinečná indie hra, ve které máte za cíl pobít všechny nepřátele bez toho, aby vás zasáhla jediná rána či kulka. Vtip je v tom, že čas plyne pouze když se vy pohybujete, takže vyhnout se nepřátelským střelám není problém. Kampaň je docela krátká, ale můžete pokračovat ve spoustě zábavných výzev (například smíte použít pouze katanu nebo pěsti). Krásná minimalistická grafika umocňuje zážitek ze hry. Krev nečekejte, všichni jsou jako ze skla. Doporučuji!
19.05.2017
Vývojáři měli vcelku revoluční myšlenku. Myšlenka o tom, že čas ve hře bude ubývat pouze když se hráč pohybuje. Hra má fascinující okolí se všelijakými předměty, které můžete použít k omráčení nepřítele. Počet misí není podle mého mnoho, ale na konci si můžete vyzkoušet survival módy, které vám zaručí spoustu hodin srandy. Přece jen taková hra se denně nevidí. Rozhodně zkuste.
21.04.2017
Jedna z nejlepších indie her která byla vydána. Skvělí nápad na zpomalení času když se postava nebývá. Docela velký výběr ze zbraní a útočných věcí
20.04.2017
Hra mne potěšila. Je to prostě něco nového. Jen mi nějaké levely přijdou až moc náročné, ale nez toho by to asi nebylo ono :-)
17.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.