Syberia II

Syberia II

Vývojáři: MC2-Microïds
Žánry: Point-and-click, Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Logické hry, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

30. března 2004 - PC
26. listopadu 2004 - PlayStation 2
26. listopadu 2004 - Xbox

Popis hry

Syberia 2 je ideální hra pro všechny milovníky klasických adventur, neboť přináší přesně to, co na tomto žánru všichni máme rádi – nádhernou grafiku, do detailu promyšlené lokace, skvělý příběh a logické rébusy. Hra navíc obsahuje špičkové ozvučení, takže budete mít pocit, jako byste se sami přesunuli...zobrazit více

Syberia 2 je ideální hra pro všechny milovníky klasických adventur, neboť přináší přesně to, co na tomto žánru všichni máme rádi – nádhernou grafiku, do detailu promyšlené lokace, skvělý příběh a logické rébusy. Hra navíc obsahuje špičkové ozvučení, takže budete mít pocit, jako byste se sami přesunuli na zasněžené pláně, kde se hra odehrává a budete se i třást zimou ze zvuku všudypřítomného ledového větru.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP/Vista/7
Processor: 1.5GHz CPU
Memory: 512MB
Hard Disk Space: 1.5GB
Video Card: DirectX compatible graphics card with 128 MB memory
DirectX®: 9.0c
Sound: Sound card with DirectX 9.0c support

Aktuální cena

Druhý díl mě už nezaujal tak jako díl první. Prostředí se díky všudypřítomné zimě stane velmi stereotypní (konec to ale zachrání). Jinak jde stále o stejnou porci dobrodružství jako v případě prvního dílu. A na konci nezůstane jedno oko suché.
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.