Tex Murphy: Martian Memorandum

Vydavatelé: Access Software
Vývojáři: Night Dive Studios
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

4. května 2014 - PC
4. května 2014 - Linux
4. května 2014 - Mac

Popis hry

Cyberpunková 2D adventura ze série adventur s Texem Murphym v hlavní roli. Píše se rok 2039. Do života soukromého očka Texe se vracíme po šesti letech. Nacházíme ho na dně, zlomeného. Štěstěna ho totálně opustila a Tex marně čeká na nový případ. V tom se mu ozve Marshall Alexander, největší průmyslník...zobrazit více

Cyberpunková 2D adventura ze série adventur s Texem Murphym v hlavní roli. Píše se rok 2039. Do života soukromého očka Texe se vracíme po šesti letech. Nacházíme ho na dně, zlomeného. Štěstěna ho totálně opustila a Tex marně čeká na nový případ. V tom se mu ozve Marshall Alexander, největší průmyslník a nejvlivnější byznysman na Marsu. Marshall postrádá svou dceru Alexis, která utekla z domova a s sebou vzala i jakousi blíže nespecifikovanou věc. Marshall je ochoten zaplatit velmi vysokou cenu za nalezení Alexis a tajemného předmětu, a tak Tex neváhá a vrhá se do dalšího případu. Ten ho opět zavede do prostředí intrik a spiknutí.

Martian Memorandum vychází dva roky po minulém dílu a je to znát hlavně na grafice. Obrazovky jsou detailnější a propracovanější. Stejně jako předešlý díl je i tentokrát hra výzvou hlavně díky své vysoké obtížnosti.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP / Vista / 7
Procesor: 1.0 GHz Processor
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: 100% DirectX compatible graphics
Pevný disk: 100 MB volného místa
Zvuková karta: 100% DirectX compatible card or onboard sound

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.