The Binding of Isaac

The Binding of Isaac

Vydavatelé: Edmund McMillen
Vývojáři: Edmund McMillen
Žánry: Indie, FPS

Datum vydání zobrazit vše

28. září 2011 - Mac
28. září 2011 - PC

Popis hry

Když začala Isaacova matka slyšet hlas Boží, který jako důkaz víry vyžadoval oběť, utekl Isaac do sklepení, kde musí čelit hordám nepříčetných nepřátel, ztraceným bratrům a sestrám, svému strachu a nakonec i své matce. The Binding of Isaac je akční RPG střílečka s náhodně generovanými úrovněmi se silnými...zobrazit více

Když začala Isaacova matka slyšet hlas Boží, který jako důkaz víry vyžadoval oběť, utekl Isaac do sklepení, kde musí čelit hordám nepříčetných nepřátel, ztraceným bratrům a sestrám, svému strachu a nakonec i své matce. The Binding of Isaac je akční RPG střílečka s náhodně generovanými úrovněmi se silnými elementy žánru Rogue-like. Během Isaacovy cesty bude hráč nacházet bizarní poklady, které změní samotnou Isaacovu podstatu, propůjčí mu superschopnosti a dovolí mu tak vymýtit neskutečné příšery, objevovat tajemství a probojovat si cestu ke svobodě.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP, Vista, 7
Processor: 2.5 GHz
Memory: 1GB
Hard Disk Space: 50MB
Video Card: Direct X9.0c Compatible Card
DirectX®: DirectX® 9.0c

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.