The Black Mirror

The Black Mirror

Vývojáři: Future Games
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

17. října 2003 - PC

Popis hry

Mladý šlechtic Samuel Gordon odešel z panství Black Mirror poté, co zahynula jeho žena Cathrin. Do Black Mirror ho ale přivádí úmrtí jeho dědečka Williama.
Babička Viktoria a detektiv Collier se domnívají, že jde o sebevraždu. Samuel tomu ale nevěří. V příběhu se objevuje "duchařský" prvek kletby rodu...zobrazit více

Mladý šlechtic Samuel Gordon odešel z panství Black Mirror poté, co zahynula jeho žena Cathrin. Do Black Mirror ho ale přivádí úmrtí jeho dědečka Williama.
Babička Viktoria a detektiv Collier se domnívají, že jde o sebevraždu. Samuel tomu ale nevěří. V příběhu se objevuje "duchařský" prvek kletby rodu Gordon, která postihuje jen mužských potomků rodu Gordon.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 98/ME/2000/XP/Vista/7/8 32 or 64 bit
Procesor: Pentium(r) III 400 MHz (Or Equivalent)
Paměť: 64 MB RAM
Grafická karta: DirectX compatible card
DirectX: Verze 8.0
Pevný disk: 2 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible card

Aktuální cena

Nejlepší česká horror adventura se silným příběhem s nejlepším dabingem s těmi nejlepšími herci a herečkami.
24.10.2017
Krásná česká adventura vyprávějící příběh o prokletí jedné anglické rodiny. Šlo o klasickou Point and Click adventurku a byl otedy nutné velmi zdlouhavě hledat, co a kde vlastně dělat. Odměnou byl ale výborný příběh s perfektním dabingem.
20.04.2017
Ve hře se nachází odkaz na hru Posel Bohů, kterou vývojáři z Unknown Identity vytvořili předtím. A Samuel řekně že mu to něco připomína.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.