The Chronicles of Nyanya

The Chronicles of Nyanya

Vydavatelé: Fat Dog Games
Vývojáři: Hamstercube
Žánry: Indie, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

18. listopadu 2017 - PC

Popis hry

Informace o hře...
... po technické stránce je hra The Chronicles of Nyanya retro RPG s pixel art grafikou a kolovými souboji, vzrušujícím příběhem a 20 herními hodinami.
...ale to je jen vrchol kočičí hory!
Tvůrci hry využili kočičí pohon aby vám dovezli tuny humoru, kouzelné podivnosti a občas... špetku...zobrazit více

Informace o hře...
... po technické stránce je hra The Chronicles of Nyanya retro RPG s pixel art grafikou a kolovými souboji, vzrušujícím příběhem a 20 herními hodinami.
...ale to je jen vrchol kočičí hory!
Tvůrci hry využili kočičí pohon aby vám dovezli tuny humoru, kouzelné podivnosti a občas... špetku toho čirého šílenství.
Svět osobností
Nyanya je plná miloučkých koťat, obživlého pečiva a nepřátelského nábytku. Je to fantasy? Pohádka? Ne, taková klišé se hodí do tohoto světa jako pěst na kočku. Excentrický svět hry připomíná spíš tvůj oblíbený kresléný seriál pro dospělé. Vtipné, kreslené zpracování mísí se s vážnými problémy a sarkastickým humorem.
Vemte si třeba takového Purrevara, jednoho z NPC.
Ve hře čelí diskriminaci, protože je černý. A jak obecný stereotyp praví... černé kočky přinášejí smůlu.
Catair
Hlavní hrdinka hry, mňausasínka Catair, teď ve svém horším období, nepůsobí nijak optimisticky. Také byste nejásali, kdybyste v útlém věku přišli o celou rodinu a byli svědky toho, jak vaši sousedé jsou upálení zaživa během zmasakrování vaší vesnice. Jak bude příběh pokračovat, můžete zkusit Catair vytáhnout z temnoty... anebo ne.
Všudypřítomný humor a narážky
Pokud máš dnes chuť na komedií, neusínej u Netflixu – zahraj si The Chronicles of Nyanya a směj se nahlas! Hra je až po okraje naplněna veselými dialogy, meme, ironickými komentáři a vtipnými náražkami na popkulturu. Čím víc filmů, seriálů, knížek a her znáš, tím víc si užiješ!
 HERNÍ VLASTNOSTI
Unikátní svět – mix pixel artu, dospělých motivů a skvělé podivnosti! Neskutečný příběh na 20 hodin jedoucí na vlně retro RPG Humor nejvyšší kvality: vtipné dialogy, memy, slovní hříčky, narážky na popkulturu Všelijaké kolové souboje, mnoho speciálních dovedností k vyzkoušení Jediná hra, ve které bojuješ s nacistickým nábytkem

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.