The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Vydavatelé: Bethesda Softworks LLC
Vývojáři: Bethesda Game Studios
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

28. října 2016 - Xbox One
28. října 2016 - PlayStation 4
28. října 2016 - PC
během 2017 - Nintendo Switch

Popis hry

Vítěz více než 200 ocenění hra roku, Skyrim Special Edition oživuje epickou fantasy hry s úžasnou úrovní podrobnosti. Speciální edice obsahuje kritiky oceněnou hry a herní rozšíření, jakož i řadu nových funkcí...zobrazit více

Vítěz více než 200 ocenění hra roku, Skyrim Special Edition oživuje epickou fantasy hry s úžasnou úrovní podrobnosti. Speciální edice obsahuje kritiky oceněnou hry a herní rozšíření, jakož i řadu nových funkcí jako remasterovaná grafika a efekty, nové osvětlení, hloubka viditelnosti, odrazy a další.
Speciální edice poskytuje také v plné míře módy z PC verze na konzole nové generace. Nové úkoly, prostředí, postavy, dialogy, brnění, zbraně a mnoho dalšího - s módy neexistují žádná omezení toho, co můžete zažít.

© 2016 Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company. The Elder Scrolls, Skyrim, Bethesda, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, ZeniMax and related logos are registered trademarks or trademarks of ZeniMax Media Inc. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8.1/10 (64-bit Version)
Procesor: Intel i5-750/AMD Phenom II X4-945
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 470 1GB /AMD HD 7870 2GB
Pevný disk: 12 GB volného místa

Aktuální cena

Keď som Skyrim hral bol som doň tak zažratí že som nepostrehol ani koniec. Jednoducho som chcel ísť v príbehu ďalej a ďalej. A táto verzia mi to umožnila keďže pridávala nové prostredia, dialógy,... . Takisto bola aj grafika bola upravená.
25.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.