The Last of Us

The Last of Us

Vývojáři: Naughty Dog
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

14. června 2013 - PlayStation 3

Popis hry

V opuštěných městech zase vládne příroda. Moderní morová rána zdecimovala obyvatelstvo. Ti, kdo přežili, se vzájemně vraždí pro jídlo, zbraně nebo cokoli, co se jim podaří ukořistit. Brutální Joel s talentem na přežití a mladá dívka Ellie, která je odvážnější a moudřejší, než by se mohlo zdát podle jejího...zobrazit více

V opuštěných městech zase vládne příroda. Moderní morová rána zdecimovala obyvatelstvo. Ti, kdo přežili, se vzájemně vraždí pro jídlo, zbraně nebo cokoli, co se jim podaří ukořistit. Brutální Joel s talentem na přežití a mladá dívka Ellie, která je odvážnější a moudřejší, než by se mohlo zdát podle jejího věku, spolu musí spolupracovat, pokud si chtějí uchovat naději, že přežijí svou výpravu napříč Spojenými státy. Last of Us je zcela nový a neočekávaný titul od týmu Naughty Dog. Děj bude zasazen do Ameriky v přibližné současnosti, kterou zdevastoval záhadný mor. Jde o zcela nový žánr hry, jenž bude vytvářet zážitek, který mixuje prvky akčních a survival her za účelem odvyprávění postavami hnaného příběhu o moderním moru a jeho dopadu na lidskou rasu. Joel a na svůj věk vyspělá a odvážná puberťačka Ellie spolu musí spolupracovat, aby přežili pouť napříč tím, co zbylo z USA. Střeliva bude málo, za to ale půjde zabít na jednu ránu. Když však nepřítel uvidí, že kulky došly, tak se na oba dva hrdiny vrhne s úmyslem nemilosrdně zabít. A vrhne se v co možná největším počtu, aby si pojistil vítězství. Hra je v češtině.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Úžasná, skvělá hra kdy jsem hrál, doporučuju koupit, fakt super, opravdu doporučuji
10.11.2017
Silný príbeh, parádna grafika aj hratelnost. Škoda za je to exkluzívne na PS4. Rád by som si to zahral na PC s myšou a klávesnicou.
02.11.2017
Hodně silný příběh kvalitní příběh dobrá hratelnost i grafika hra má vše co pořádná hra musí mít
23.10.2017
Táto hra urobila s mojimi pocitmi niečo, čo sa pred tým ešte žiadnej inej nepodarilo. Hru som nehral, ja som ju doslova prežíval. Príbeh ma vytiahol do svojho sveta tak, ako nikdy pred tým a dovolil mi samému spoznávať tento temný, zničený a nebezpečný svet, kde ale čas od času nájdete predsa len niečo svetlejšie. Niečo pekné, príjemné, a to vám dá pocit, že nádej predsa len ešte neumrela. Hra ako žiadna iná, čo sa všetkých aspektov týka, osobne jej nemám čo vytknúť. Od grafiky cez príbeh s tak uveriteľnými postavami, až máte pocit, že sú živé po dokonalé hudobné pozadie, ktoré vystihuje hru samotnú ako nič iné.
28.04.2017
„Nejlepší hra, která doposud vyšla na PlayStation 3 napříč všemi žánry, tečka.“ Nic víc, nic míň. Je to tak!
24.04.2017
Na týhle hře jsem nejvíc zbožňoval hned její úvod. Naughty Dog dokázal vytvořit dokonalé informační embargo na celou prnví patnáctiminutovku a ta mě tehdy odrovnala do kolen. Od té chvíli jsem byl zaháčkován a chtěl jsem vědět, jak ses tím ten Joel vyrovná. Sekvencování hry do ročních období byl taky skvělý nápad.
20.04.2017
Ke konci života PS3 vyšla tato hra jako blesk z čistýho nebe, na už tenkrát starejch konzolích se Last of us vytáhl s neuvěřitelnou grafikou...to ale co tuhle hru udělalo top kouskem jakým se Playstation může chlubit, je příběh, ten je ve výsledků fakt jední z nejlepšich co herní průmysl nabízí
13.04.2017
Ellie v hre používa nadávku "f*ck" viac, ako ktorákoľvek iná herňa postava. V hre ju môžete počuť takto zahrešiť až 53 krát.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.