The Witcher 2: Assassins of Kings

The Witcher 2: Assassins of Kings

Vývojáři: CD Projekt RED
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

17. května 2011 - PC
17. dubna 2012 - Xbox 360
18. října 2012 - Mac
22. května 2014 - Linux

Popis hry

Geralt z Rivie je zaklínač, profesionální zabiják příšer. Již jako dítě byl vytržen z rodinného kruhu a podstoupil tvrdý výcvik spojený s mutacemi. Nastal čas nevýslovného chaosu. Mocné síly se spolu střetávají, zatímco v zákulisí se bezohledně bojuje o moc a vliv. Severní království táhnou do války,...zobrazit více

Geralt z Rivie je zaklínač, profesionální zabiják příšer. Již jako dítě byl vytržen z rodinného kruhu a podstoupil tvrdý výcvik spojený s mutacemi. Nastal čas nevýslovného chaosu. Mocné síly se spolu střetávají, zatímco v zákulisí se bezohledně bojuje o moc a vliv. Severní království táhnou do války, ale ani vojska na pochodu nezabrání podlému spiknutí.

zdroj: heureka

Aktuální cena

Skvělá hra s překrásnou grafikou a skvělým příběhem. Hra si rozhodně zaslouží 5 Hvězd Všem milovníkům prvního dílu doporučuji.
21.10.2017
Velká změna od jedničky změna hlavně bojového systému lepšímu jenom mě mrzí že není český dabing,ale polský dabing taky újde kdo nerozumí anglicky.
17.10.2017
Pokračování Zaklínače.. Myslím si, že ten kdo hrál jedničku nebude tak nadšený. Grafika a styl bojů je sice lepší, co lepší, skvělý, ale příběh zas potratil. Bohužel jednička má pro mne mnohem větší hodnotu a protože herní sérii naprosto miluji, nemohu dvojce dát jen tak 5 bodů, je třeba je nějak motivovat. Avšak stále to byla skvělá hra.
15.10.2017
Pokračování výborného RPG ze známého světa A. Sapkowského, které přináší změnu soubojového systému, která je pro řadu fanoušků trnem v oku. Dá se na ní zvyknout, mně více vadila změna procesu rozvoje dovednoustí a vaření lektvarů. Ale za příběh zaslouží 90-100 procent.
18.04.2017
V hre sa nachádza mŕtvy assassin z hry Assassin´s Creed.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.