The Witcher

The Witcher

Vydavatelé: Atari, CD Projekt RED
Vývojáři: CD Projekt RED
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

11. dubna 2008 - PC
5. dubna 2012 - Mac

Popis hry

Kdo by neznal zaklínače Geralta? Vyzkoušejte si, jaké to je být v jeho kůži. Překonávejte překážky, odhalujte intriky, čiňte svá vlastní rozhodnutí a neste jejich následky. Ještě nikdy jste neměli tolik možností ovlivňovat průběh hry.
Vlastnosti produktu:

Bohatý a rozvětvený příběh, který zaručuje více...zobrazit více

Kdo by neznal zaklínače Geralta? Vyzkoušejte si, jaké to je být v jeho kůži. Překonávejte překážky, odhalujte intriky, čiňte svá vlastní rozhodnutí a neste jejich následky. Ještě nikdy jste neměli tolik možností ovlivňovat průběh hry.
Vlastnosti produktu:

Bohatý a rozvětvený příběh, který zaručuje více než 90 hodin skvělé zábavy. Zcela nelineární děj může vyústit ve tři různá zakončení.
Brilantní dialogy a postavy, které znáte z knih nejslavnějšího polského fantasy autora – Andrzeje Sapkowského.

Neotřelý bojový systém: 6 různých stylů, více než 120 různých útoků, vytváření vlastních elixírů pro posílení v boji a olejů, jimiž lze vylepšovat zbraně.
Rozšířená edice obsahuje:
Dvě oficiální dobrodružství a 5 nových, vytvořených fanouškovskou komunitou.
Nejnovější verze hry je bez protikopírovací ochrany (DRM) a umožňuje spuštění bez DVD v mechanice.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

V dobe, keď som ju hral to bolo pre mňa niečo nepredstaviteľné. Jednoducho nenájdete nič s atmosférou prvého zaklíača. ...ešte teraz si spomeniem na to, ako som prvý krát uvidel mohutné hradby Wizimy, alebo močiare po bitke, keď sa v diaľke pohybovali obrovské kikimori. Jednoducho zaklínač spojil nám tak známe prvky s niečím, čo by človek vo fantasy žánry nečakal a to je tá vec, ktorá ma najviac uchvátila. Veď čo to dokáže viac vystihnúť ako toto: "Zaklínač 1 je fantazy epos o cestovaní v čase a konci sveta"
14.04.2020
Hra kterou řadím po bok dalších her jako Mafia, GTA Vice City, GTA San Andreas, Splinter Cell, tedy kategorie fantastických her, které ani přes lehce pokročilý věk nestárnou. Zaklínač má pořád solidní grafiku, bezvadnou hratelnost a přitom si jí zahrajete i na slabších PC sestavách. Jenom ten český dabing je místy fakt katastrofální, zase je ale fajn zahrát si hru s plnou českou lokalizací, takže i ty místy trapné dialogy jsem ochoten přehlídnout. Dávám *****.
23.10.2017
Skvělá hra s překrásnou grafikou. Hraní na dlouhé hodiny plné rozhovorů a rozhodování. The Witcher rozhodně doporučuji.
21.10.2017
nejlepší startovka na nejlepší hru u které je hraní na několik hodin,které vám uspokojí český dabing a jejich hlášky.
17.10.2017
Tato hra je naprostá srdcovka, sice nemá nejlepší grafiku nebo ani styl bojů, ale ten příběh je totálně poutavý a srdcervoucí, každý správný hráč to zkusí a ocení. Jedna z nejlepších her.
15.10.2017
Klasika. Úžasná hra s úžasným príbehom. Len mne osobne sa teda nepáčil súbojoví systém aj keď chápem že pri niekom to mohlo byť zase naopak.
14.10.2017
Najlepšia poľská hra na tú dobu, aj keď som sa toho trošku bál ale potom.. Jednoducho vaaau skvelý dej hrateľnosť zaujímavá a český dabing k tomu
13.10.2017
Nejlepší příběh, mám přečtené všechny knížky zaklínače je to dokonalá hra doporučuji i 3 díl.
10.05.2017
A touto hrou započal CD projekt RED úžasnú ságu The Witcher.Porste skvelá RPG hra.
20.04.2017
Zábava na x hodin. Není co dodat :D Proste skevla hra a revolucni RPG.
19.04.2017
Grafika? Boží! Příběh? Boží! Questy? Boží! Zabaví na spoustu, opravdu SPOUSTU hodin. Výborné RPG polských vývojářů, za které jim náleží uznání. Opravdu Skvělá hra.
19.04.2017
Na svou dobu převratné RPG, které ani po deseti letech neztrácí svůj lesk. Dlouhé hodiny a hodiny rozhovorů. soubojů a rozhodování, které má své následky.
18.04.2017
Zaklínač 3 prodal za 6 týdnů 6 milionů kopii. Odhad byl na 11 mil. prodaných kopii. Rozpočet byl 82 mil. dolarů, tedy 360 milionu polských zlotých a zisk byl 236 milionu polských zlotých.
V Prologu se od Eskela dozvíte, že výbušniny byly vynalezeny jistým Alfredem Nábelem. Jedná se o odkaz na švédského chemika Alfreda Nobela, vynálezce dynamitu
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.