Titan Souls

Titan Souls

Vydavatelé: Devolver Digital
Žánry: Indie, Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: Indie hry, RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

14. dubna 2015 - PC
14. dubna 2015 - Mac
14. dubna 2015 - PlayStation Vita
14. dubna 2015 - PlayStation 4
14. dubna 2015 - Linux

Popis hry

Jedná se o 2D akční hru, ve které nebojujete s žádnými řadovými nepřáteli, pouze s jednotlivými titány. Každý souboj s titánem je souboj s unikátním bossem v jeho vlastní aréně. Hra záměrně staví na vysoké obtížnosti. Stačí schytat jediný zásah a musíte souboj opakovat. Stejně tak na zabití titána stačí...zobrazit více

Jedná se o 2D akční hru, ve které nebojujete s žádnými řadovými nepřáteli, pouze s jednotlivými titány. Každý souboj s titánem je souboj s unikátním bossem v jeho vlastní aréně. Hra záměrně staví na vysoké obtížnosti. Stačí schytat jediný zásah a musíte souboj opakovat. Stejně tak na zabití titána stačí jeden přesný zásah do zranitelného místa. Ale najít dotyčné místo, přijít na to, jak se k němu dostat, a nakonec ve vhodnou chvíli trefit osudový výstřel, nebývá vůbec snadné. Šíp, který je vaší jedinou zbraní, můžete po vystřelení znovu sebrat nebo ho nechat k sobě přitáhnout jako bumerang. Neustálý pohyb a vyhýbání se nepřátelským útokům je zde základem přežití.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista/7/8
Procesor: 2.0 Ghz i5 or better
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 1GB Video RAM
DirectX: Verze 10
Pevný disk: 400 MB volného místa
Dodatečné poznámky: PlayStation 4 or Xbox 360 Gamepad Recommended

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.