Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter

Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Žánry: FPS, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

9. března 2006 - Xbox 360
9. března 2006 - Xbox
26. března 2006 - PC

Popis hry

V dalším pokračování této úspěšné hry se Vám naskytne možnost postavit se do čela speciální bojové jednotky "Ghosts". Tentokrát je na Vás a Vaší jednotce, zabránit rozšíření občanské války, která zuří na území Mexika. Zabraňte nebezpečí, které je reálné i pro území USA. Vrhněte se na virtuální bojiště,...zobrazit více

V dalším pokračování této úspěšné hry se Vám naskytne možnost postavit se do čela speciální bojové jednotky "Ghosts". Tentokrát je na Vás a Vaší jednotce, zabránit rozšíření občanské války, která zuří na území Mexika. Zabraňte nebezpečí, které je reálné i pro území USA. Vrhněte se na virtuální bojiště, které je chvílemi až příliš reálné

zdroj: Heureka

Minimální HW požadavky

Minimum:
Supported OS: Windows® 2000/XP
Processor: 2 GHz Pentium IV or equivalent (2.8 GHz recommended)
Memory: 1024 MB of RAM
Graphics: DirectX 9-compliant Shader 2.0 card with 128 MB of VRAM (256 MB recommended) (see supported list*)
Sound: DirectX 9-compliant sound card (PC audio solution containing Dolby Digital Live required for Dolby Digital audio)
DirectX: DirectX 9.0c
Hard Disk Space: 5 GB
Multiplayer: 64 Kbps upstream or faster broadband connection
*Supported video cards at time of retail release: NVIDIA GeForce 6/7 families, ATI Radeon 9600-9800/X families. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. These chipsets are currently the only ones that will run this game. For an up-to-date list of supported chipsets, video cards, and operating systems, please visit the FAQ for this game at: http://support.ubi.com.

Aktuální cena

Moderní prostředí a nelítostný boj o přežití. Tehdy nebylo moc PC, která by to rozjela v pěkné kvalitě, ale když už, tak ten kooperativ byl výjimečný.
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.