Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Montreal
Žánry: FPS, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

1. prosince 2015 - PlayStation 4
1. prosince 2015 - Xbox One
1. prosince 2015 - PC

Popis hry

Rainbow Six Siege je pokračování populární série stříleček z pohledu první osoby, vyvinuté známým studiem Ubisoft Montreal pro novou generaci počítačů a herních konzolí.
Inspirováno reálnými proti-teroristickými operacemi po celém světě, Rainbow Six Siege nabízí hráčům dosud nejbohatší možnosti využití...zobrazit více

Rainbow Six Siege je pokračování populární série stříleček z pohledu první osoby, vyvinuté známým studiem Ubisoft Montreal pro novou generaci počítačů a herních konzolí.
Inspirováno reálnými proti-teroristickými operacemi po celém světě, Rainbow Six Siege nabízí hráčům dosud nejbohatší možnosti využití prostředí k získání výhody pro svou jednotku. Intenzivní boje na blízko, smrtelné nebezpečí, taktika, týmová hra a neustálé napětí tvoří jádro herního zážitku.
Multiplayer Rainbow Six Siege posouvá prožitek z intenzivních přestřelek a týmové strategie, kterými je celá série proslulá, zase o úroveň výš.

OBLÉHÁNÍ A DOBÝVÁNÍ
Poprvé v historii série Rainbow Six hráči okusí zcela nový styl boje - nepřátelé mají možnost proměnit své okolí ve vlastní soukromou pevnost: mohou připravovat pasti, opevňovat se a sestavovat obranné systémy s cílem zabránit jednotkám Rainbow v úspěšném průniku.
Aby mohli čelit této výzvě, mají hráči k dispozici úroveň volnosti, jaké se nemůže rovnat žádná z předchozích her Rainbow Six. Kombinací taktických map, pozorovacích dronů a nového systému slaňování mají týmy Rainbow k dispozici mnohem širší spektrum možností k plánování, útoku a splnění své mise.

PROTITERORISTICKÉ JEDNOTKY
Agenti z protiteroristických jednotek jsou vycvičeni k tomu, aby dokázali zvládnout extrémní situace, jako je záchrana rukojmí, s chirurgickou přesností. Jako specialisté v boji na krátkou vzdálenost se jejich výcvik soustředí především na operace uvnitř budov. V těsných formacích jsou tyto jednotky experty na boj v uzavřených prostorách, přesné demolice a koordinované útoky. V Ranbow Six Siege budou působit členové pěti celosvětově nejuznávanějších protiteroristických jednotek: britské SAS, americké SWAT, francouzské GIGN, německé GSG9 a ruské SPETSNAZ.
Každý z těchto operátorů je specialista plnící v rámci mise zcela odlišnou roli. Každý z nich tak má svou vlastní unikátní osobnost a nabízí velmi odlišný herní zažitek. Někteří se soustředí na rychlý útok, zatímco jiní se zaměřují spíše na obranu – změňte složení týmu a otevřou se vám zcela nové strategie pro splnění vašich úkolů!

PROCEDURÁLNÍ DESTRUKCE
Destrukce tvoří jádro hratelnosti Rainbow Six Siege. Hráči mají nyní zcela bezprecedentní schopnost ničit okolní prostředí - zdi mohou být strženy a otevřít tak nové palebné linie, podlahy a stropy proraženy k získání nových přístupových cest. Všechno v okolním prostředí reaguje realisticky, dynamicky a přesně na základě velikosti a kalibru vaší munice nebo množství použité trhaviny. V Rainbow Six Siege je destrukce nezbytnou součástí taktiky a její ovládnutí je často klíčem k vítězství.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions required)
Procesor: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz or AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 compliant with 1GB of VRAM)
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 30 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX® 9.0c compatible sound card with latest drivers
Dodatečné poznámky: SUPPORTED VIDEO CARDS AT TIME OF RELEASE: GeForce GTX 460 or better, GTX 560 or better, GTX 650 or better, GTX 750 or better, or any card from the GT900 and Titan Series, Radeon HD5870 or better, HD6870 or better, HD7770 or better, R7 260X or better, or any card from the R-300 series and Fury X. Laptop models of these cards may work but are not supported. These chipsets are the only ones that will run this game. Additional chipsets may be supported after release. For an up-to-date list of supported chipsets, please visit the FAQ for this game on our support website: http://support.ubi.com

Aktuální cena

Jedná se o taktickou hru, která je velice dobře propracovaná, textury zbraní i postavy jsou úžasné. Ale ubírám hvězdu, protože je to pořád to samé a rychle se to ohraje. :D
23.02.2019
Tuto hru sem měl možnost vyzkoušet si zdarma a hodně mě bavila. Ohromilo mě hlavně plně destruktivní prostředí a pestrost zbraní a prostředí. Druhy postav jsou tam opravdu propracované a postavy působí věrohodně. Obě strany mají na výběr různé pasti a vychytávky, což sebou přináší nutnost taktizovat a vymýšlet taktiku. Někdo říká, že se podobá csku, protože tam taky bojujete proti terroristům, ale já si myslím že csko má do téhle hry daleko :)
20.04.2017
Podle mně to je velmi podobná hra s Counter Strike.
15.04.2017
by Nux
V Rainbow Six Siege byla destrukce prostředí dovedena skoro k dokonalosti pomocí enginu AnvilNext.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.